TRAGGER, Diverseffect ile Anlaştı!

Ajans Haberleri, Haberler 28 Kas 2018
TRAGGER, Diverseffect ile Anlaştı!

Türkiye’nin %100 Elektrikli Hizmet Aracı TRAGGER, Diverseffect ile Anlaştı!

Globalde yükselen teknolojinin ülkemizdeki güçlü temsilcilerinden %100 Elektrikli TRAGGER de ajansına karar verdi.

Dünyada taşları yerinden oynatarak gündeme yerleşen elektrikli araç teknolojilerinin ilk yerli temsilcisi olan TRAGGER; sunduğu cazibeyi ve profosyonelliği dijitalde sürdürmek için Diverseffect ile iş birliği yapma kararı aldı.

Mühendislik çalışmalarını yenilik, dayanıklılık ve güven üretmek üzerinde temellendiren TRAGGER artık, iletişim stratejilerini inovatif çözümlerle kurgulayan Diverseffect ile çalışacak. Diverseffect’in dinamik ve güçlü ekibi, TRAGGER’in tüm dijital platformlarındaki iletişim süreçlerinin planlanması ve uygulanması alanında ter dökecekler.

Çalıştığı markaları iletişim çalışmalarıyla bir üst seviyeye taşıyan ve marka bilinirliği alanında etkili çalışmalara imza atan Diverseffect, donanımlı ve alanında tecrübeli ekibiyle yerli ve global birçok markaya; dijital iletişim, dijital pazarlama ve tanıtım hizmetleri vermeye devam ediyor.

Diverseffect hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için hemen tıklayın!

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Hurriyet.de’nin Tercihi Ahtapot Sosyal Medya Oldu! Rüzgar Dijital Reklam Ajansı →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.