Toyota Dijital Deneyim Yolculuğunda Yol Arkadaşını Seçti!

Ajans Haberleri, Haberler 02 Mar 2023
Toyota Dijital Deneyim Yolculuğunda Yol Arkadaşını Seçti!

Dünya devi otomotiv şirketlerinden biri olarak öne çıkan Toyota; UI/UX tasarım, SEO ve dijital müşteri deneyimi çalışmaları konusunda yoluna Flatart Agency ile devam etme kararı aldı.

Geniş bir otomobil modeli skalasına sahip olan Toyota, her zaman çağa ayak uyduran modern araç tasarımları ile farkını ortaya koyan bir şirkettir.

İstanbul ve Ankara ofisinde alanında profesyonel hale gelmiş olan ekibiyle dijital pazarlama alanında başarısı tescillenen Flatart Agency, bu zamana dek yaptığı ve yapmaya devam ettiği işleriyle anılmaktadır. Ajans, önümüzdeki günlerde Toyota’nın Türkiye pazarındaki kitlesini daha da artırması adına birçok çalışma yürütecek.

2013 senesinden bu yana hizmet sunan Flatart Agency referansları arasında STM, Yataş Bedding, RobesNmore, Çam Otel, Liva Pastacılık, Baumerk, Mocaco Coffee ve Arçelik gibi farklı sektörlerden ilgi çeken markalar yer almaktadır.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Bigfil Project House’dan Gururlandıran Başarı RHG EnerTürk 4 Şirketinin Web Sitesini Diverseffect ile Geliştirecek! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.