Total Quartz Yandex Navi’de

Total Quartz Yandex Navi’de

360 derece pazarlama iletişimi ajansı Hoops, Yandex ile yaptığı iş birliğiyle Total Quartz Yarış Aracı’nı yola çıkardı.

Ajans, Yandex Navigasyon’un Cursor reklam modeli için öncelikle işe, kullanıcıların sarı Navi oku yerine kullanabilecekleri üç boyutlu Total Quartz Yarış Aracı tasarlayarak başladı. Yandex Navigasyon kullanıcıları, güncellenen uygulamaya girdiklerinde Intro Screen’de Total Quartz reklamını izlediler, ardından da sarı Navi oku yerine Total Quartz Yarış Aracını seçebilecekleri bir öneri ile karşılaştılar. Seçimini Total Quartz Yarış Aracı’nı kullanmaktan yana yapanlar, yolculuklarında özel tasarlanan 3 boyutlu araç ile farklı bir deneyim yaşadılar.

Total Quartz markasının performans iddiasını doğru strateji ile kullanıcılara ulaştırmayı hedefleyen Hoops, etkileyici çalışması ile Total Quartz markası için Intro Screen’de 3 milyona yakın gösterim aldı. 400 bin civarında kullanıcı ise sarı Navi oku yerine ajansın Total Quartz için özel olarak tasarladığı 3 boyutlu yarış aracını seçti.

Ajansın ilgi çekici diğer işlerini incelemek için www.hoops.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Yücel Kültür Vakfı #yapbibüyüklük Diyor! MORHIPO INSTAGRAM YÜZ FİLTRESİ →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.