Toros Tarım’ın Dijital Ajansı Medyasoft Oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 03 Haz 2015
Toros Tarım’ın Dijital Ajansı Medyasoft Oldu!

Toros Tarım web sitesini yenileyerek ziyaretçilerine daha iyi bir deneyim sunmak için Medyasoft ile anlaştı.

Faaliyetlerini Toros Tarım adı altında sürdüren Tarımsal Sanayi Grubu, web sitesini yenileme kararı alarak Medyasoft ile işbirliği yaptı. Web sitesinin yenilenmesi ile Türkiye’de çiftçilerin faaliyetlerini doğru yürütebilmesi ve profesyoneller tarafından hazırlanmış tüm bilgilere erişebilmesi amaçlanıyor.

Medyasoft, Toros Tarım’ın web sitesinin tasarımını güncel trendler doğrultusunda, mobil uyumlu olarak yenileyecek. Web sitesinin altyapısında Medyasoft tarafından geliştirilen Unigate içerik yönetim sistemi kullanılacak.

Unigate daha önce aralarında Türk Hava Yolları, ING Bank, Novartis, Cookshop gibi büyük firmaların da bulunduğu, 100’den fazla web sitesi ve mobil uygulama alt yapısında kullanılmıştı. Platform kullanıcıların kod bilgisine ihtiyaç duymadan web sitesini yönetebilmelerini ve içerik girişi yapabilmelerini sağlıyor.

Toros Tarım’ın Terminalcilik faaliyetleri için mobil uyumlu bir web sitesi daha tasarlanacak. Unigate’in çapraz yönetim özelliği ile iki web sitesi de tek bir panelden yönetilebilecek.

Her iki web sitesi ile kullanıcı deneyimini değiştirmek ve kullanıcı deneyimine interaktif bir boyut katmak amaçlanıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Kariyer.net’in Web Sitesi Artık Kişiye Özel Mebuskent Dijital İletişimi İçin Sıradışı Digital İle Anlaştı →

Yazar Hakkında

D/A
D/A
Dijitalajanslar.com site yönetimi, dijital pazarlama sektöründe deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.