Today Croissant’tan Onedio Test Uygulaması: Aşk Dediğin

Today Croissant’tan Onedio Test Uygulaması: Aşk Dediğin

Today Croissant, Facebook sayfasında gerçekleştirdği “Aşk Dediğin” kampanyası ile kullanıcılara “Onedio testi” deneyimi sunuyor.

Sevilen kruvasan markası Today Croissant, Facebook’ta gerçekleştirdiği yeni kampanyası ile takipçilerine sıra dışı ve eğlenceli bir deneyim sunuyor. Markanın “Aşk Dediğin” isimli kampanyasına katılan kullanıcılar Onedio’da yer alan “Aşkınız Hangi Ünlü Çiftin Aşkı Kadar Büyük?” testinde sevgilisi ile birlikte yer alma imkanı elde ediyor.

Rhino Runner imzalı Facebook uygulamasına katılmak için öncelikle siz ve sevgiliniz ile ilgili burcunuz, yıldönümüz gibi küçük birkaç bilgi isteniyor. Ardından bu bilgilerle size özel oluşturulmuş 5 sonuçtan birine karar veriyorsunuz. Böylece her yerde paylaşabileceğiniz size özel bir Onedio linki oluşturmuş oluyorsunuz. Linke tıklayan herkes “Aşkınız Hangi Ünlü Çiftin Aşkı Kadar Büyük?” testini çözüyor ve test sonucunda sizin aşkınız ile karşılaşıyor.

today croissant onedio test uygulaması facebook

Aşkınızın Onedio’daki ünlü aşklar arasında yer almasını isterseniz, “Aşk Dediğin” uygulamasına Today Croissant Facebook sayfası üzerinden katılabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← McDonald’s Reklam Kampanyası: Seni Senden Alan Lezzet Voden ve MasterCard’dan “Paha Biçilemez” Collina Sürprizi →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.