Tinder’dan Kullanıcıları Teşvik Eden Yeni Özellik: Super Like

Tinder’dan Kullanıcıları Teşvik Eden Yeni Özellik: Super Like

Dünyanın en çok kullanılan flört uygulamalarından biri olan Tinder, yeni özelliği “Super Like” ile kullanıcıların beğenme seviyelerini derecelendiriyor.

Mobil uygulamalarda sağa sürükleyerek beğenme ve sola sürükleyerek reddetme hareketini ilk kullanan ve hareketin öncüsü haline gelen Tinder, bu hareketlere bir yenisini ekledi. Popüler flört uygulaması yeni eklediği “Super Like” özelliği kullanıcıların kişileri yukarı doğru sürükleyerek daha güçlü bir şekilde beğenmelerine imkan veriyor.

Uygulamanın profil arayüzündeki yeşil kalp şeklindeki “Hot” ve kırmızı x şeklindeki “Not” butonlarının sağına yerleştirilen “Super Like” mavi bir yıldız şeklinde görülüyor. Tinder bu yeni özelliği sadece çok beğenilen kişilerde kullanılabilmesini teşvik etmek amacıyla günde bir kullanım ile sınırlandırmış.

tinder super like

Kullanıcıların daha özel gördükleri profilleri ayrı bir şekilde beğenmesine imkan vere Super Like özelliği kullanım olarak da oldukça farklı. Tinder’da birini Super Like ettiğinizde o kişi sizin profiliniz ile karşılaşırsa, mavi yıldız işaretini görüyor ve kendisini beğendiğinizi anlıyor. Eşleşme yine iki tarafın da Super Like etmesi ile sağlanıyor.

Tinder bu yeni özelliğin tanıtımı için ise süper kahramanları anımsatan bir reklam filmi yayınlamış.

 
Tinder’ın şimdilik Avustralya’da kullanıma sunduğu bu özelliğin yakın zamanda diğer kullanıcılar için de açılması planlanıyor. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Yerel İsimler Coca-Cola Şişelerinde SunExpress Kampanyası: İstanbul Çık Aradan →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.