Tinder Plus Reklamı Romantik Bir Yolculuğa Davet Ediyor!

Tinder Plus Reklamı Romantik Bir Yolculuğa Davet Ediyor!

Tinder Plus, genç bir kadının yolculuklarını ve başından geçenleri anlattığı reklam filmi ile izleyenleri romantik bir yolculuğa davet ediyor.

Geçtiğimiz günlerde premium versyionu Tinder Plus’ı tanıtan arkadaşlık sitesi Tinder; Paris, Londra ve İstanbul’da gerçekleştirilen reklam kampanyası ile izleyicileri ateşli bir yolculuğa davet ediyor. Reklamda genç bir turist kadının başından geçenler konu alınıyor. Genç kadın çıktığı yolculukta hayatının aşkı ile Tinder sayesinde karşılaşıyor.

Tinder’ın yeni “Geri Sar” (Rewind) özelliğini kullanarak ilk önce eşleşmediği Sam isimli genç ile daha sonra bir araya gelen kadın, hayatının macerasını yaşarken aşkı da buluyor. Genç kadının ilişkisinin keyifli ve heyecanlı bir romantik film tadında anlatıldığı reklam Tinder Plus’ın “Passport” özelliğine de değiniyor. Passport ile kullanıcılar, bulundukları alan dışında kalan başka bir konumu da araştırabiliyor.

 
MagnaCarta.tv tarafından hazırlanan reklam filmi, izleyenlere Tinder’ın sunduğu aşk ve tutku dolu dünyanın kapılarını açmayı vadediyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Isuzu’dan Şoförler İçin "Yolların Filozofları" Projesi New York Times Dergisi Dijital Görsel Kimliğini Yeniledi! →

Yazar Hakkında

D/A
D/A
Dijitalajanslar.com site yönetimi, dijital pazarlama sektöründe deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.