The Webby Awards’dan Pixelplus’a Onur Ödülü

Ajans Haberleri, Haberler 09 May 2016
The Webby Awards’dan Pixelplus’a Onur Ödülü

Türkiye’nin haber sitesi ntv.com.tr, Pixelplus Interactive’e Webby Awards’da Onur Ödülü getirdi.

Her yıl 10.000’den fazla proje başvurusu alan Webby Awards, sektörün en prestijli ödüllerinden biri; ödüller “Web’in Oscarları” diye anılıyor ve New York Times tarafından ‘”internetin en onurlu ödülü” olarak değerlendiriliyor.

Bu yıl 20.’si düzenlenen ödül töreni, 16 Mayıs’ta ünlü oyuncu ve yazar Nick Offerman sunuculuğunda gerçekleştirilecek ve 17 Mayıs’ta YouTube kanalından izlenebilecek.

Tören, Özel Başarı Ödülü kazanan Jessica Alba, Lena Dunham, Jenni Konner, #BlackLivesMatter ve The Onion gibi katılımcıları ile dikkat çekiyor.

Dijital dünyanın yarattığı mecraları tam bir bütünlük içinde, doğru, yaratıcı ve verimli şekilde kullanmayı ilke edinen Pixelplus Interactive, fark yaratan projeleri ve aldığı ödüller ile alanında uzman olduğunun altını bir kez daha çiziyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Google Tilt Brush Sanal Gerçeklikle Buluştu! Renee Adworks'e Yeni Müşteri! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.