The Walking Dead: Our World İle Gerçek Hayatta Zombie Avı

The Walking Dead: Our World İle Gerçek Hayatta Zombie Avı

Artırılmış gerçeklik oyunu “The Walking Dead: Our World” ile kendi çevrenizdeki zombieleri avlayabileceksiniz.

Yeni artırılmış gerçeklik oyunu ile bir mağazada, bir şehir parkında ya da sokaklarda dolaşan yaşayan ölüleri öldürebileceksiniz ve sizi yalnızca akıllı telefonunuz koruyacak. The Walking Dead dizisini takip eden izleyicileri fazlasıyla heyecanlandıracak olan artırılmış gerçeklik deneyimi The Walking Dead: Our World, Games Developers Conference’da (GDC) açıklanan oyunlardan yalnızca biri.

Google’ın yeni ‘Unity engine’ desteğiyle hazırlanan yazılım, geliştiricilere Google Maps üzerinden gerçek dünyadan yerler kullanabilmelerini sağlıyor. Şu an Google Play’de yalnızca bazı pazarlara açık olan oyunun bu yıl içinde tüm Android kullanıcılarına ve iOS platformuna açılması bekleniyor. Oyunda; Rick Grimes, Daryl Dixon ve Michonne gibi karakterlerinin yanı sıra, onların kullandığı birbirinden farklı silahlar da yer alıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Sanat Galerisine Dönüştürülen Otoban Faşizm, İnterneti Fethediyor →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.