Thaat’s The Academy: Digital Branding Lab

Thaat’s The Academy: Digital Branding Lab

Thaat’s The Academy tarafından düzenlenen Digital Branding Lab eğitim programı 15 Ekim’de başlıyor!

Alice BBDO ve THAAT’S IT! Chief Strategy Officer Haluk Sicimoğlu, yeni nesil reklam ajansı Karbonat’ın Yaratıcı Yönetmeni ve Kurucu Ortağı Cenk Gümüşcüoğlu ile Projeler Yöneticisi ve Kurucu Ortağı Melih Dinçer‘in liderliğinde hazırlanan Digital Branding Lab, 15 Ekim – 13 Kasım tarihleri arasında Urban Station Şişhane-Pera’da gerçekleşecek.

Toplamda 4 modülden oluşan program boyunca hem dijital ajans hem de reklamveren tarafındaki deneyimli üst düzey profesyoneller katılımcılara deneyimlerini aktaracak ve örnek uygulama çalışmaları yapacaklar.

Pazarlama, marka ve dijital iletişim uzman ve yöneticileri ile marka ve pazarlama iletişimi profesyonellerinin katılım gösterebileceği Digital Branding Lab, katılımcıların dijitalin ruhunu kavramalarına; teknoloji evreninin insani yönlerini anlamalarına ve dijital iletişimdeki son gelişmeleri yakalamalarına yardımcı olmayı amaçlıyor.

15 Ekim, 23 Ekim, 5 Kasım ve 13 Kasım’da gerçekleşecek eğitimlerin ardından sertifika töreni ile sona erecek olan programda, sertifika alabilmek için 4 modüle de katılmış olmak gerekiyor.

digital branding lab

Digital Branding Lab hakkında ayrıntılı bilgi ve kayıt için Thaat’s The Academy web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← UX Camp Winter Google Partners Kampüs →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.