Thaat’s The Academy: Brand Strategy Lab

Diğer Eğitimler, Eğitim 29 May 2015
Thaat’s The Academy: Brand Strategy Lab

Thaat’s The Academy tarafından düzenlenen Brand Strategy Lab eğitim programı 4 Haziran’da başlıyor!

Marka yönetiminde başarının yolu, hem değişen dünyayı anlamak, hem de marka kavramının değişmeyen temel unsurlarını ve ilkelerini benimsemekten geçiyor. Thaat’s It Akademi’nin eğitim programı Brand Strategy Lab, gittikçe karmaşıklaşan dünyamızda tek fikirli marka iletişim stratejisi oluşturmanın ve uygulamanın yöntemlerini aktarmayı hedefliyor.

Marka Kavramı ve Temel İlkeler, Marka Stratejisi ve Planlaması, Marka Kavramına Yeni Yaklaşımlar ve Marka Stratejisi Atölyesi olmak üzere 4 modülden oluşan program sonunda, gerçek bir vaka çalışmasını içeren marka atölyesi ile katılımcıların bu eğitimden öğrendiklerini içselleştirmasi amaçlanıyor.

Reklam ve marka yöntemi profesyonelleri Haluk Sicimoğlu, Ceren Sağlam ve Başak Demiryumruk Dikici’nin eğitmen olarak yer alacağı Brand Strategy Lab; 4-25 Haziran tarihlerinde Urban Station, Şişhane’de gerçekleşecek.

thaat's it brand strategy lab

Kontenjanı 20 kişi ile sınırlı olan ve katılımcıların sertifika alacağı eğitim programı hakkında detaylı bilgiye şuradan ulaşabilir ve kayıt yaptırabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Build Mobile Tech Camp “Nesnelerin İnterneti İle Pazarlama” Sertifika Programı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.