TET Proje Pazarı x Charleston Brand

TET Proje Pazarı  x Charleston Brand

TET Proje Pazarı  x Charleston Brand

TET Proje Pazarı 12’nin bu yıl ki tüm dijital iletişim süreçlerini üstlenen Charleston Brand ekibi proje için hazırladıkları vaka çalışmasını dijitalajanslar.com takipçileri ile paylaştı.

Ajans girişimcilik ve start-up ekosistimine dinamik bir giriş yaptıkları bu proje ile iletişimlerinin merkezine farkındalık yaratıcı çalışmalar ve topluluk yönetimi anlayışını alıyor.

Hadi gelin, ekibin çalışmalarına birlikte göz atalım.


  1. LinkedIn'da Gerilla Pazarlama

TET Proje Pazarı iletişim süreçlerine başlarken hem spesifik hem de profesyonel bir hedef kitleyi yakalamayı hedefleyen Charleston Brand ekibi bu kitleye ulaşabilmek için LinkedIn’i ana mecra olarak belirliyor.

Burada hedef kitlesinin dikkatini çekmek adına mecranın kullanım alışkanlıklarını bozarak, #hiring etiketiyle platform üzerinde iş ilanları açıyor. Sr. Mucit, Mid. Lvl Girişimci ve Jr. Proje Geliştiricisi olarak açtıkları 3 ilan ile 1 hafta gibi kısa bir sürede 3000'den fazla görüntülenme ve 103 kişiden fazla doğrudan dönüş aldıklarını aktarıyorlar.

 

  1. #TETKampüste Serisi ile Üniversiteli Gençlere Mikrofon Uzatıyorlar:


TET Proje Pazarı ile birlikte genç ruhunu konuşturan Charleston Brand ekibi elinde mikrofon kampüs kampüs gezdiklerini aktarıyor.

 

 

  1. AR Filtre Tasarımı: #BendeTETteyim

Ajans, yarışma katılımcılarının da sosyal medyada içerik üretmesini desteklemesi adına #BendeTETteyim isimli bir seriye başlıyor ve bu kapsamda Instagram üzerinde AR filtreler tasarlayarak katılımcıları içerik üretimine teşvik ediyor.

 

  1. #TETTalks ile Podcast Çalışması 

Start up ekosisteminin güncel konuları hakkında konuşmak adına #TETTalks ismini verdikleri bir podcast projesi geliştiren Charleston Brand ekibi, markanın içerik üretim yelpazesini genişletiyor.

 

  1. 3000KM'lik Prodüksiyon Maratonu

İzmir’de Advoard, Antalya’da 3RGE, Ankara’da Scoper ve  İstanbul’da Argeron Nephro olmak üzere birçok start up ile tanışan ajans tüm bu start uplar için mini belgeseller üretiyor. Bu süreçte 3000 KM’yi aşan bir çekim maratonunu tamamladıklarını belirten ekip yorucu ama bir o kadar da tecrübe dolu bir yolculuk deneyimlediklerini aktarıyor. 

 

  1. Toplamda +3 Milyon Gösterim 

Yarışma sürecinin aynı zamanda tanıtımını da üstlenen Charleston Brand ekibi 4 aylık kısa bir sürede, +3 Milyon üzerinde bir gösterim sayısına ulaşarak bir önceki yıla kıyasla yarışma için 2 kat daha fazla başvuru elde ettiklerini aktarıyor.
 

Etiketler:

İlgili Haberler

Charleston Brand'den Wesun Car'a Yepyeni Bir Soluk
Charleston Brand'den Wesun Car'a Yepyeni Bir Soluk
Devamını Oku >
Wesun'a Charleston Brand'den Yepyeni Bir Soluk
Ajans Haberleri menu icon
31 May 24
Wesun'a Charleston Brand'den Yepyeni Bir Soluk
Devamını Oku >
Rene Magritte İle Bir Zamanlar Anadolu'da: 🦄 #NFTCollection
Grafik Tasarım menu icon
22 Ara 22
Rene Magritte İle Bir Zamanlar Anadolu'da: 🦄 #NFTCollection
Devamını Oku >