Ten’den Ürün Yerleştirme Örneği: Korse Nedir?

Ten’den Ürün Yerleştirme Örneği: Korse Nedir?

İç giyim markası Ten, popüler video kanalı “Nedir?” ile işbirliği yaparak eğlenceli bir ürün yerleştirme örneğine imza attı.

1956 yılından bu yana iç çamaşırı ve korse üretimi yapan Ten, enteresan konsepti ve esprili tarzı ile son zamanlarda sosyal medya kullanıcıları arasında popüler hale gelen Youtube kanalı Nedir?ile işbirliği yaparak sponsorlu içerik yayınladı.

Yeni korse modelleri ile alışılagelen korse anlayışını değiştirmeyi hedefleyen marka; tüm gün rahatlıkla giyilebilen, şık ve seksi modellerini görücüye çıkardı. Ten, ürünlerinin tanıtımı için ise Nedir? kanalı ile anlaşarak “Korse Nedir?” videosunu yayınladı.

Burcu Bakdur’un sunumuyla korseler hakkında bilgi veren kısa video; korse hakkındaki önyargıları kırıyor ve Ten’in yeni serisini hedef kitlesine duyuruyor.

 
Günlük hayatta sıkça kullandığımız terimler esprili ve eleştirel bir bakış açısıyla açıklayan ve kullanıcıların sempatisini kazanan Nedir? kanalı, geçtiğimiz hafta yayınladığı Klişe Nedir? videosunda Cem Yılmaz’ı ağırlamış ve büyük ilgi görmüştü.

Ten ve Nedir? işbirliği ile yayınlanan “Korse Nedir?” videosu, markanın yeni nesil korselerine dikkat çekerken, izleyenleri de oldukça eğlendiriyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Swarm’dan Sosyal Sorumluluk Projesi: Grumpy Cat Nurus’tan Eğlenceli Uygulama: Ofiste Kendini Daha Yakından Tanı! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.