Teknosa Dijital Kampanyası: Retrosa

Teknosa Dijital Kampanyası: Retrosa

Teknosa dijital kampanyası Retrosa ile hayatımızda bir zamanlar önemli bir yer edinmiş fakat şuan eskidiği ya da işlevini yitirdiği kullanılmayan teknolojik araçları yenisiyle değiştirmeyi öneriyor.

Teknosa, eski teknolojik eşyaların yenileri ile değiştirilmesine vurgu yapan Retrosa dijital kampanyası ile takipçilerini bir taraftan geçmişe döndürürken aynı zamanda da geleceğin teknolojisine davet ediyor. “Geçmiş Retro’ysa, gelecek Teknosa!” sloganı ile hayata geçirilen projede eski eşyalarının fotoğraflarını Teknosa’ya gönderenler yenilerini kazanma şansı yakalıyorlar.

Evlerde bulunan ve artık kullanılmayan teknolojik eşyaların yenileri ile değiştirilmesine fırsat sunan Retrosa ekibi, proje için açılan web sitesi aracılığı ile kendilerine fotoğrafları gönderilen eşyaları değerlendiriyorlar. Teknosa’dan yeni teknoloji ürünleri kazanma şansı yakalamak isteyen takipçilerin Retrosa web sitesine giriş yaparak Retro eşyasının fotoğrafını göndermeleri ve hangi ürünle değiştirmek istediklerini de Twitter’dan paylaşmaları yeterli. Gönderilen fotoğrafların ekip tarafından değerlendirilmesinin ve istenilen ürünle uyumunun belirlenmesinin ardından Retro eşya sahipleri Teknosa’dan yenilerini kazanma fırsatı buluyor.

 
41?29! Dijital Reklam Ajansı tarafından hayata geçirilen proje birkaç gün içerisinde büyük ilgi toplarken; yayınlanan kampanya videosunda ise Retrosa ekibi tanıtılarak, Teknosa’dan Retrosa kampanyası eğlenceli bir şekilde tanıtılıyor.

Önümüzdeki günlerde başlayacak olan yarışma hakkında detaylı bilgi ve gelişmeleri takip edebilmek için Teknosa Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Birbirinize Kokulu Mesajlar Gönderin: Scentee Tatil.com Instagram Yarışması: #yeniyilinilkfotografi →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.