Teknoloji Severler İstanbul Tech Week’te Buluşuyor

Teknoloji Severler İstanbul Tech Week’te Buluşuyor

İş ve teknoloji dünyasını bir araya getirecek Istanbul Tech Week, 2-3-4 Kasım’da Zorlu PSM’de gerçekleştirilecek. Geçtiğimiz 2 yılda 30 bin kişinin katıldığı etkinlik, üst düzey yöneticiler, start-uplar, akademisyenler ve teknoloji sağlayıcıları ile network olanağı sunuyor.

smartcon tarafından düzenlenen İstanbul Tech Week, teknoloji ekosisteminin tüm oyuncularını kapsayan bölgesel bir oluşumun hayata geçirilmesini amaçlayan, teknoloji odaklı zengin içeriği, yerel ve global konuşmacıları, deneyim etkinlikleriyle dopdolu bir teknoloji haftası sunuyor.

Yerel ve global uzmanlar 6 farklı sahnede yer alacak.

3 gün sürecek zirvede, iş ve teknoloji dünyasını buluşturan smartcon sahnesinin yanısıra, Bulut Bilişim, Fintech, Yatırım ve Girişimcilik, Web 3.0, Sürdürülebilirlik için Teknoloji olmak üzere 6 farklı sahnede yenilikçi fikir ve uygulamalar katılımcılar ile paylaşılacak. Etkinlik boyunca katılımcılar, aralarında Aquanow’dan Phil Sham, SIMETRI Research’den Nathan Batchelor, AKQA Group Turkey ve Ogilvy&Grey’den Alemşah Öztürk, Oxford Üniversitesi’nden Jakob Foerster gibi ilham verici isimleri dinleme fırsatını bulacaklar

Tüm teknoloji ekosistemin birlikte hareket etmesine, ve geniş bir kitleye ulaşmasına imkan sağlayan İstanbul Tech Week, katılımcıları global ve yerel teknoloji vizyonunu dinlemeye, teknolojideki gelişmeleri takip etmeye davet ediyor.

Etkinlik için IstanbulTechWeek.com adresinden bilet satın alarak kayıt oluşturulabilir.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Mobilefest 2023’te Türkiye’yi Teknoloji Üssü Konumuna Taşıyacak Brand Week Istanbul “Time To Reset” Teması İle Yeniden Başlıyor →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.