TEK Okulları’nın Web Sitesi Yayında

Projeler, Web siteleri 18 Nis 2017
TEK Okulları’nın Web Sitesi Yayında

TEK Okulları’nın kurumsal web sitesi, kullanıcı deneyimleri ve TEK Okulları’nın stratejileri doğrultusunda POMPAA imzasıyla yayında!

Bilimsel aklın peşinden giden, kendisi ve çevresi için pozitif değerler üreten, hayata değer katan ürünler ortaya koyabilen, dünyayla entegre, iletişim ve işbirliği yönleri gelişmiş, çağdaş ve modern dünyanın normlarını içselleştirmiş her anlamda özgür, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün hedef olarak gösterdiği Muasır Medeniyetler seviyesine Türkiye’yi taşıyabilecek bireyler yetiştirmek vizyonuyla 2017-2018 eğitim öğretim yılında İstanbul Bahçeşehir’de kendi yerleşkesinde eğitimine başlayacak Timuçin Eğitim Kurumları’nın POMPAA tarafından tasarlanan yeni web sitesi yayına girdi.

Başta İstanbul ve diğer büyük şehirler olmak üzere Türkiye’nin önemli noktalarında yerleşkelere eğitim kampüsleri kurarak büyümeyi hedefleyen TEK Okulları, hızlı değil içerikli ve kaliteli büyümeyi ve böylece kurumsallaşmayı ve markalaşmayı amaçlıyor. Dünyanın eğitim öğretim yaklaşımlarına yön vermiş üç önemli bilim adamının (Jean Piaget, Erik Erikson ve John Dewey) kuramlarından hareket ederek kendi özgün eğitim modelini (Dynamic Education System) kurgulayan TEK Okulları, Türkiye’nin ihtiyacı olan yenilikçi eğitim felsefesini tüm çocuklara sunmayı hedefliyor.

tek-okullarinin-web-sitesi

tek-okullarinin-web-sitesi-pompaa

tek-okullarinin-web-sitesi-yenilendi

Her cihazda aynı deneyimi yaşatan responsive yapısı ile güncel tasarımı, kullanım ve içerik trendleriyle dizayn edilmiş modern görünümü ile TEK Okulları yeni web sitesini www.tekokullari.com.tr adresinden ziyaret edebilirsiniz.

Künye:

Dijital Ajans: POMPAA
Sorumlu Teknik Yönetici: Mustafa Ercan Zırh
Proje Koordinatörü: Sevgi Aydın
Arayüz Tasarımcısı: Gamze Lien
Arayüz Programcısı: Faruk Gerçek
Arkaplan Programcısı: Kerem Mert Özden

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Hızlı Teslimat Girişimi HepsiExpress’in Web Sitesi Yayında! Halis ve Muhlis Algida Maraş Usulü’nde Buluştu →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.