TEB İle Sporun Geleceği RE-PLAY’de!

TEB İle Sporun Geleceği RE-PLAY’de!

Türk Ekonomi Bankası, 5 yıldır destek verdiği Türkiye İnovasyon Haftası kapsamında bu yıl sporun geleceğini ziyaretçilerle buluşturmaya hazırlanıyor.  

8-9-10 Aralık tarihlerinde, İstanbul Kongre Merkezi – Beyazıt Salonu’nda kurulu olacak RE-PLAY ile ziyaretçilere farklı, yararlı ve eğlenceli bir içerik sunulması amaçlanıyor.

Sporda yeni nesil antrenman teknolojilerinin yer aldığı RE-PLAY’de yer alan tüm projeler, detaylı veri analizi sağlayan yazılımlar ve sensör teknolojileri kullanılarak geliştirildi. RE-PLAY çatısı altında sporcunun performans ölçümlerinin çok detaylı olarak çıkarılmasını ve sporcuyu geliştirmeye yönelik çalışmalar yapılabilmesini sağlayan projelerin yanı sıra, sporun eğlenceli yönünü ortaya çıkaran “oyunlaştırılmış” projeler de yer alıyor.

Ziyaretçiler, Dijital Tenis, İnovatif Futbol Antrenmanı,  T-T-T / İnteraktif Masa Tenisi, Bisiklet Antrenmanı Simülasyonu ve We Are Tennis sanal gerçeklik uygulaması gibi deneyim alanlarında sporun geleceğini keşfetme fırsatını yakalayacaklar.

RE-PLAY’in tanıtımı için hazırlanan, Burcu Esmersoy, Pascal Nouma ve Kadir Çöpdemir’in Dijital Tenis maçında buluştuğu video prodüksiyonu dijital mecralarda da paylaşıldı. RE-PLAY projesinin konsept tasarımı, tüm kreatif çalışmaları ve tanıtım videosu prodüksiyonu Enüstkat Interactive tarafından gerçekleştirildi.

 

Künye

Marka: Türk Ekonomi Bankası (TEB)
Marka Yetkilileri: Zeynep Demirkol, İlke Erdener, Burak Ülker, Mert Maviş
Ajans: Enüstkat Interactive
Ajans Başkanı / Kreatif Direktör: Orkun Altınbayrak
Müşteri İlişkileri: Değer Dündar, Duygu Erbay
Yaratıcı Ekip Lideri: Gürkan Kurtbay
Yaratıcı Ekip: Emre Ziyan, İsmail Dikici, Sevim Tekir, Orçun Öncel, Görkem Emrullah, Sina Cem Çetin, Batuhan Bilgin, Mesut Yıldırım

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Netflix’ten Teknolojiyi Hack’leyen Kampanya Çocuk Yaşta Evliliğe Karşı Farkındalık Kampanyası →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.