TEB Faktoring İle Artık Faktoring Başvuruları Daha Hızlı

TEB Faktoring İle Artık Faktoring Başvuruları Daha Hızlı

TEB Faktoring hayata geçirdiği; online şube, hızlı başvur ve mobil uygulama kanalları ile faktoring işlemlerini artık daha hızlı ve pratik olarak gerçekleştirme imkanı sağlıyor.

Faktoring işlemlerinin online şube, hızlı başvur ve mobil uygulama kanalları üzerinden yapılmasını sağlayan TEB Faktoring, müşterilerine ve faktoring hizmeti almak isteyenlere daha hızlı ve pratik işlem yapma şansı sunuyor.

Projenin tüm süreçlerini dijital iletişim ortağı Gri Creative ile yürüten TEB Faktoring;  online şube, hızlı başvur ve mobil uygulama kanalları ile kullanıcılarına bakiye bilgilerini görüntüleme, çek, fatura, senet fotoğraflarını sisteme yükleyerek şubeye iletme ve yeni başvuru yapma fırsatı sağlıyor.

TEB Faktoring Mobil Uygulama

TEB Faktoring online şube ve hızlı başvur kanalları ile ilgili detaylı bilgiye web sitesi üzerinden ulaşabilir; mobil uygulamayı App Store ve Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz.

Künye:

Marka: TEB Faktoring

Marka yetkilisi:  Ayça Aksakallı
Ajans: Gri Creative
Müşteri İlişkileri: Pınar Dinçer, Seçil Boyalıoğulları
Kreatif Direktör: Gaye Güzelay
Yaratıcı Ekip: Emrah Aybastı, Nuri Turer, Emre Ejder, Sinan Mutlu, Cengizhan Uğur

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Casper’dan Çocuklara Yeni Yıl Sürprizi: Mutlu Çocuklar Ağacı Johnnie Walker’ın Duygulandıran Reklam Filmi: Dear Brother →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.