TEB Dijital Kampanyası: Cana Geleceğine Mala Gelsin

TEB Dijital Kampanyası: Cana Geleceğine Mala Gelsin

Sosyal medyada birbirinden ilginç uygulamalarla takipçilerinin karşısına çıkan TEB, dijital kampanyası “Cana Geleceğine Mala Gelsin” ile internet kullanıcılarına farklı bir deneyim yaşatıyor.

TEB Sosyal Endeks Facebook uygulaması ile takipçilerine sosyal medyada ne kadar aktif olduklarını değerlendirme fırsatı sunan TEB, “Cana Geleceğine Mala Gelsin” dijital kampanyası ile sigorta hizmetlerini eğlenceli bir dille anlatıyor.

“Cana geleceğine mala gelsin, eşyalarınıza bir şey olursa TEB halletsin.” Sloganı ile takipçilerinin karşısına çıkan TEB, geçtiğimiz günlerde kampanyası ile aynı isimdeki absürt reklam filmini yayınladı. C-Section Dijital Reklam Ajansı imzalı film, henüz televizyonda yayınlanmadan internet üzerinden binlerce kişiye ulaştı. Bir insanın evde başına gelebilecek talihsizlikleri sıra dışı ve komik detaylarıyla anlatan reklam filminin sonunda izleyiciler kampanya için oluşturulan mikro siteye yönlendirildi.

 
Cana Geleceğine Mala Gelsin kampanyasının mikro sitesinde her detay verilmek istenen mesaja uygun olarak düşünülmüş. Ziyaretçi mikro siteye girdikten sonra karşısına gerçek bir oda çıkıyor. Kısa anlatımın ardından ziyaretçiler,  web sitesinde gösterilen gerçek odadaki eşyaları tenis topu, su fışkırtma, paintball gibi silahlarla eşyaları dilediğince kırıp dökebiliyor.

Mikro sitede uygulamaya giren her ziyaretçi için belirli bir süre var. Bu süre içinde dilediğince stres atan ziyaretçi son olarak karşısına çıkan formu doldurup çekilişe katılarak iPhone 5S kazanma şansı yakalıyor.

TEB’in bu başarılı dijital kampanyası sosyal medyada #canageleceğinemalagelsin hashtagi ile paylaşılıyor.

teb canageleceğinemalagelsin

Kampanyaya katılmak için Cana Geleceğine Mala Gelsin web sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Intel Türkiye Virali: Fantastik Değişim Turkcell Superonline Facebook Kampanyası: #enhızlısından →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.