TEB Akıl Fikir Kampüsü: Beni Ne Patronlar İstedi

TEB Akıl Fikir Kampüsü: Beni Ne Patronlar İstedi

TEB Akıl Fikir Kampüsü, yayınladığı “Beni Ne Patronlar İstedi” kampanyası ile kullanıcıları kendi kariyer filmlerini oluşturmaya davet ediyor.

TEB Kariyer; üniversite 3. sınıf, 4. sınıf ve yeni mezun öğrencilerine yönelik düzenlenen TEB Akıl Fikir Kampüsü programının tanıtımı için eğlenceli bir interaktif kampanyaya imza attı. Kreatif süreçleri C-Section tarafından yürütülen kampanyada kullanıcılar kendi CV’leri ile kendilerine özel bir film oluşturabiliyor.

Beni Ne Patronlar İstedi mikrositesi üzerinden yayınlanan uygulamada, kullanıcılar sisteme kendi CV’lerini yüklüyor ya da LinkedIn hesapları ile giriş yapıyor. Ardından isimlerini seçen kullanıcılar, kendilerine özel bir kısa film elde etmiş oluyor. Kullanıcılar isterlerse kendi filmlerini sosyal platformlar üzerinden de paylaşabiliyor.

 
“Patronlar seninle çalışabilmek için yarışıyor!” cümlesi ile yayınlanan kampanya, sosyal medyada #beninepatronlaristedi hashtagi ile paylaşılıyor. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Beyaz Tarafından Trollenen Vodafone Reklamları Evidea’dan Dijital Kampanya: Teslimat Savaşları →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.