Tatil.com Instagram Yarışması: #yeniyilinilkfotografi

Tatil.com Instagram Yarışması: #yeniyilinilkfotografi

Tatil.com #yeniyilinilkfotografi hashtag’i ile yeni yılın ilk fotoğrafını Instagram’da paylaşıp en çok beğeni alan kişiyi tatile gönderiyor.

Tatil devi Metglobal bünyesindeki Tatil.com sosyal medyayı etkin kullanarak takipçilerine güzel fırsatlar sunuyor. 2014 yılına adım atacağımız bu günlerde yeni bir kampanya ile Instagram kullanıcılarının karşısına çıkan Tatil.com, takipçilerinin mutluluklarını resmettikleri yeni yılın ilk fotoğraflarını ödüllendiriyor.

Tatil.com Instagram kampanyasına göre 2014 yılının ilk 7 gününde çekilen yeni yıl fotoğrafını #yeniyilinilkfotografi hashtag’i ile paylaşanlar ücretsiz tatile gitme şansı yakalıyor. Paylaşılanlar arasında en çok beğenilen Instagram fotoğrafının sahibi 2 gece 3 gün Kıbrıs tatili kazanıyor.

tatil com instagram yılbaşı

Tatil.com Instagram yarışması #yeni yilinilkfotografi hakkında detaylı bilgi için Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Teknosa Dijital Kampanyası: Retrosa Tropicana Virali: Bursa Tuz Pazarı’nda Olay →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.