Tasarımcılar İçin İlgi Çekici Aletler

Tasarımcılar İçin İlgi Çekici Aletler

Giyilebilir teknoloji cihazlarından, ofis masasını renklendirecek değişik ürünlere dek birçok araç tasarımcılara kullanım kolaylığı ve sıra dışı deneyimler sunuyor.

Tasarımcılar oldukça yaratıcı insanlardır. İlgi çekici, kaliteli ve fark edilir deneyim, ürün ve hizmetleri severler. Dünya çapında birçok kullanışlı ve ileri teknoloji aletten en yaratıcı olanlarını, özellikle tasarımcılar için derledik.


Draw iPhone Kılıfı

draw-iphone

Şık görünümlü bu iPhone kılıfını aynı zamanda cihazınızı masa üzerinde sabit tutacak bir stand olarak da kullanabilirsiniz. Draw iPhone kılıfını, Hard Graft’ın web sitesinden satın alabilirsiniz.


Wellograph

wellograph

Wellograph bir giyilebilir teknoloji cihazı. Aktivitelerinizi izleyen, kalp atış ritmini bildiren ve koşu yaparken kullanabileceğiniz bu araç, basit bir infografik arayüzle desteklenmiş.


Coin

coin

Daha önce web sitemizde ayrıntılı olarak da incelediğimiz Coin tüm kartlarınızı tek bir kartta topluyor ve sizi cüzdanınızda birçok kredi kartını taşıma zahmetinden kurtarıyor.


Canon Lens Kahve Kupası

canon-lens-mug

Tasarımcıların büyük bir çoğunluğu fotoğrafçılık ve kahveden hoşlanır. Bu yaratıcı kahve kupası Canon lensin birebir aynısı olarak tasarlanmış. Kahvenizi keyifle içebilirsiniz!


Intuos Pro

intuos-pro

Intuos Pro Large Profesyonel Dijital Kalem-Tablet, birçok dijital tasarımcı için modern “oyuncak” sayılabilecek inovasyonlardan biri.


Nexus 7

nexus7

Mobil cihazlar yeni teknolojilerle birlikte giderek daha kullanışlı, hızlı ve güçlü hale geldi. Nexus 7 yüksek çözünürlükte film izleyebileceğiniz, kitap okuyabileceğiniz ya da tasarımlarınızı yapabileceğiniz son teknoloji tabletlerden biri.


Beloit 12 Hoparlör

beloit-speakers

Bang & Olufsen üretimi Beloit 12 hoparlör, dijital cihazlarınız için kablosuz ve portatif bir müzik sistemi. Zamansız tasarımı ve etkileyici özellikleri ile ön plana çıkıyor.


Pebble Akıllı Saat

pebble

İlk akıllı saat olma özelliği taşıyan Pebble, en popüler uygulamalar ve kişiselleştirilmiş özellikleri sayesinde birçok tasarımcının tercih edebileceği bir cihaz.


Transporter Sync Private Cloud

sync-cloud

Dropbox’a benzeyen % 100 kişisel depolayıcı. Seçtiğiniz tüm dosyaları otomatik olarak bilgisayarlarınıza senkronize ediyor.


Fitbit

fitbit

Flex yaşam kalitesini artırmayı amaçlayan kablosuz bir bilek bandı. Uykuda ya da aktiviteleriniz esnasında kullanabileceğiniz Fitbit, bilgisayar başında çok vakit geçiren tasarımcılara oyunlaştırılmış süreçlerle zevkli bir egzersiz arkadaşı oluyor.


Cable Fondler

cablefounder

Kablolarınızı düzenli tutmak için oldukça kullanışlı ve şık bir çözüm. Birçok kablo tipine de uyum sağlayabiliyor.


iPad Air

ipad-air

Apple iPad Air ise dünya çapında en gelişmiş tabletlerden biri ve tasarımcıların gözbebeği olan ürünlerden biri. Hem eğlence hem iş için kullanıcılara milyonlarca uygulama seçeneği sunuyor.


iPad Paper Uygulaması İçin Stylus Dijital Kalem

paperipad

Ödüllü iPad Paper uygulaması için şık ve kullanışlı bir dijital kalem. Dijital ekranda kendinizi özgürce ifade etmeniz için eşsiz bir araç niteliğinde olan Stylus Dijital Kalem, diğer tabletlerle de uyumlu çalışıyor.


iBamboo

ibamboo

iBamboo, iPhone cihazlar için tasarlanan tek parça bambu malzemeden yapılmış bir hoparlör. Elektrik kullanmadan çalışan hoparlör, iPhone 4/4S ve iPhone 5 ile uyumlu.


Slate Mobile AirDesk

airdesk

Slate Mobile AirDesk, üstün kalite bambu malzemeden yapılmış portatif bir masa olarak görülebilir. Tablet, laptop ve mobil cihazları sabit bir zeminde tutmak için hafif ve güçlü bir destek alternatifi.


Yeni nesil cihazlarda teknolojiyi tasarımla ve şıklıkla buluşturan buna benzer cihazlar, tasarımcıların oldukça ilgisini çekiyor. En çok tercih edilen özellikler arasında taşınabilirlik, birçok cihazla uyumlu çalışma ve kullanım kolaylığı bulunuyor. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Google Glass İle Kafa Sallayarak Ödeme Yapın: EAZE Kalp Ritminizi Akıllı Telefonunuz İle Ölçün: Wello →

Yazar Hakkında

Berna Önerli
Berna Önerli
Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme bölümünde öğrenim gördü. Halen uluslararası bir firmada çevirmen olarak çalışmasının yanısıra, dijital pazarlama konusunda kendini geliştiriyor ve Dijitalajanslar.com'da konuk yazar olarak yer alıyor.