Tasarımcılar İçin İlgi Çekici Aletler

Tasarımcılar İçin İlgi Çekici Aletler
Giyilebilir teknoloji cihazlarından, ofis masasını renklendirecek değişik ürünlere dek birçok araç tasarımcılara kullanım kolaylığı ve sıra dışı deneyimler sunuyor. Tasarımcılar oldukça yaratıcı insanlardır. İlgi çekici, kaliteli ve fark edilir deneyim, ürün ve hizmetleri severler. Dünya çapında birçok kullanışlı ve ileri teknoloji aletten en yaratıcı olanlarını, özellikle tasarımcılar için derledik.
Draw iPhone Kılıfı draw-iphone Şık görünümlü bu iPhone kılıfını aynı zamanda cihazınızı masa üzerinde sabit tutacak bir stand olarak da kullanabilirsiniz. Draw iPhone kılıfını, Hard Graft’ın web sitesinden satın alabilirsiniz.
Wellograph wellograph Wellograph bir giyilebilir teknoloji cihazı. Aktivitelerinizi izleyen, kalp atış ritmini bildiren ve koşu yaparken kullanabileceğiniz bu araç, basit bir infografik arayüzle desteklenmiş.
Coin coin Daha önce web sitemizde ayrıntılı olarak da incelediğimiz Coin tüm kartlarınızı tek bir kartta topluyor ve sizi cüzdanınızda birçok kredi kartını taşıma zahmetinden kurtarıyor.
Canon Lens Kahve Kupası canon-lens-mug Tasarımcıların büyük bir çoğunluğu fotoğrafçılık ve kahveden hoşlanır. Bu yaratıcı kahve kupası Canon lensin birebir aynısı olarak tasarlanmış. Kahvenizi keyifle içebilirsiniz!
Intuos Pro intuos-pro Intuos Pro Large Profesyonel Dijital Kalem-Tablet, birçok dijital tasarımcı için modern “oyuncak” sayılabilecek inovasyonlardan biri.
Nexus 7 nexus7 Mobil cihazlar yeni teknolojilerle birlikte giderek daha kullanışlı, hızlı ve güçlü hale geldi. Nexus 7 yüksek çözünürlükte film izleyebileceğiniz, kitap okuyabileceğiniz ya da tasarımlarınızı yapabileceğiniz son teknoloji tabletlerden biri.
Beloit 12 Hoparlör beloit-speakers Bang & Olufsen üretimi Beloit 12 hoparlör, dijital cihazlarınız için kablosuz ve portatif bir müzik sistemi. Zamansız tasarımı ve etkileyici özellikleri ile ön plana çıkıyor.
Pebble Akıllı Saat pebble İlk akıllı saat olma özelliği taşıyan Pebble, en popüler uygulamalar ve kişiselleştirilmiş özellikleri sayesinde birçok tasarımcının tercih edebileceği bir cihaz.
Transporter Sync Private Cloud sync-cloud Dropbox’a benzeyen % 100 kişisel depolayıcı. Seçtiğiniz tüm dosyaları otomatik olarak bilgisayarlarınıza senkronize ediyor.
Fitbit fitbit Flex yaşam kalitesini artırmayı amaçlayan kablosuz bir bilek bandı. Uykuda ya da aktiviteleriniz esnasında kullanabileceğiniz Fitbit, bilgisayar başında çok vakit geçiren tasarımcılara oyunlaştırılmış süreçlerle zevkli bir egzersiz arkadaşı oluyor.
Cable Fondler cablefounder Kablolarınızı düzenli tutmak için oldukça kullanışlı ve şık bir çözüm. Birçok kablo tipine de uyum sağlayabiliyor.
iPad Air ipad-air Apple iPad Air ise dünya çapında en gelişmiş tabletlerden biri ve tasarımcıların gözbebeği olan ürünlerden biri. Hem eğlence hem iş için kullanıcılara milyonlarca uygulama seçeneği sunuyor.
iPad Paper Uygulaması İçin Stylus Dijital Kalem paperipad Ödüllü iPad Paper uygulaması için şık ve kullanışlı bir dijital kalem. Dijital ekranda kendinizi özgürce ifade etmeniz için eşsiz bir araç niteliğinde olan Stylus Dijital Kalem, diğer tabletlerle de uyumlu çalışıyor.
iBamboo ibamboo iBamboo, iPhone cihazlar için tasarlanan tek parça bambu malzemeden yapılmış bir hoparlör. Elektrik kullanmadan çalışan hoparlör, iPhone 4/4S ve iPhone 5 ile uyumlu.
Slate Mobile AirDesk airdesk Slate Mobile AirDesk, üstün kalite bambu malzemeden yapılmış portatif bir masa olarak görülebilir. Tablet, laptop ve mobil cihazları sabit bir zeminde tutmak için hafif ve güçlü bir destek alternatifi.
Yeni nesil cihazlarda teknolojiyi tasarımla ve şıklıkla buluşturan buna benzer cihazlar, tasarımcıların oldukça ilgisini çekiyor. En çok tercih edilen özellikler arasında taşınabilirlik, birçok cihazla uyumlu çalışma ve kullanım kolaylığı bulunuyor. 
Etiketler:

İlgili Haberler

Google Analytics iOS Uygulaması Yayınlandı
Google Analytics iOS Uygulaması Yayınlandı
Devamını Oku >
Apple, iOS 7.1 Güncellemesini Yayınladı!
Apple, iOS 7.1 Güncellemesini Yayınladı!
Devamını Oku >
Stil Ve Yemek Tarifi Eşleştirme Uygulaması: Uniqlo Recipe
Stil Ve Yemek Tarifi Eşleştirme Uygulaması: Uniqlo Recipe
Devamını Oku >
Faydalı IPad Tasarım Uygulamaları
Faydalı IPad Tasarım Uygulamaları
Devamını Oku >
Mobil Kuşak Yükseliyor!
Mobil Pazarlama menu icon
13 Kas 13
Mobil Kuşak Yükseliyor!
Devamını Oku >
Yeni iPad Uygulaması Drawnimal İle Çocuklar Yeniden Çizime Başlıyor!
Yeni iPad Uygulaması Drawnimal İle Çocuklar Yeniden Çizime Başlıyor!
Devamını Oku >
İPad Bir Sanat Eserine Dönüştü!
İPad Bir Sanat Eserine Dönüştü!
Devamını Oku >