Tasarım Mobilya Öncüsü Loda Mobilya’nın Web Sitesi, Flatart Agency Tarafından Yenilendi!

Projeler, Web siteleri 30 Mar 2023
Tasarım Mobilya Öncüsü Loda Mobilya’nın Web Sitesi, Flatart Agency Tarafından Yenilendi!

Loda Mobilya’nın web sitesi güncel trendler doğrultusunda Flatart Agency tarafından yenilendi!

Yenilen web sitesi, Loda Mobilya’nın ruhunu ve imajını yansıtan yeni tasarımı, kullanıcı dostu ara yüzü, responsive tasarımı ile kullanıcılarına daha iyi bir deneyim sunmayı hedefliyor. Online mobilya deneyimi yaşamak daha kolay ve keyifli hale gelecek!

Kullanıcı dostu arayüzü ile birçok kategoriye kolayca erişim sağlanabilen web sitesi, mobilyaların estetiğini, işlevselliğini ve kalitesini gösteren sade bir tasarıma sahip olmasıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Sitede yer alan görsel yerleşimler, ürün açıklamaları, teknik materyaller ile kullanıcının tüm soru işaretini gidererek kullanıcılar kendi beğenisine en uygun mobilyayı rahatlıkla seçebilecek.

Loda Mobilya’nın yenilenen web sitesini ziyaret ederek siz de modern tasarıma sahip tüm ürünleri inceleyebilirsiniz. Flatart Agency tarafından yenilenen güncel siteye buradan ulaşabilirsiniz!

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Kimbcf’in Web Sitesi, Diverseffect Tecrübesiyle Yayında Global Ports Holding Web Sitesi Clockwork İmzasıyla Yayında! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.