Tam Otomatik ve Mitsubishi L200 Crawler’dan Kaçış Planı Projesi!

Tam Otomatik ve Mitsubishi L200 Crawler’dan Kaçış Planı Projesi!

Tam Otomatik‘in Mitsubishi L200 Crawler ile yürüttüğü “Kaçış Planı” projesini yayınladı! Şehirde başlayıp doğada devam eden proje Kerimcan Akduman’ın katılımıyla daha da macera dolu bir hale geldi.

Hem şehir hayatının hem de doğada macera dolu dakikaların yer aldığı proje için 43 Story ve 1 post paylaşımı yapılırken videolar yayınlandığı mecralarda toplamda 450 binin üzerinde izlenme oranına ulaştı.

Türkiye’ye yönelik iletişimlerinin yanı sıra UK, MENA ve Fransa bölgelerinde de faaliyet gösteren Tam Otomatik, Kervan Gıda, TÜSİAD ve Trend Micro markaları için hem Türkiye hem de Türkiye dışına yönelik sosyal medya iletişimi gerçekleştiriyor. Bunun dışında Mitsubishi, Pınar, Cinemaximum gibi büyük markalar için de hem standart hem de proje odaklı sosyal medya iletişimleri gerçekleştirmekte.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Bebeto'nun Web Sitesi Artık Tam Otomatik Çalışıyor! Wunder, Designneuro’yla online mağazacılığa başarılı bir giriş yaptı! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.