TAÇ ve TAÇ Kids&Teens Sosyal Medya Ajansı Clockwork oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 25 Tem 2023
TAÇ ve TAÇ Kids&Teens Sosyal Medya Ajansı Clockwork oldu!

Perdeden nevresime, yatak örtüsünden havluya, bebek koleksiyonundan lisanslı ürünlere kadar uzanan geniş ürün yelpazesi ile Zorlu Tekstil Grubu’nun en büyük markası olan TAÇ ve TAÇ Kids&Teens, şıklığı ve modernliğiyle Clockwork‘te!

Clockwork; TAÇ ve TAÇ Kids&Teens markalarının sosyal medya yönetimi, stratejisi, içerik ve proje geliştirmesi ve dijital pazarlama süreçlerinden sorumlu olacak.

Bu sene sektördeki 20. yılını kutlayan Clockwork; Turkish Airlines, Pizza Hut, Tofaş, Gloria Hotels&Resorts, BİM, Calista Luxury Resort, Fiat, Alfa Romeo, Jeep, McDonald’s, Alarko Holding, Liberty Hotels, House of SuperStep, Akra Hotels, LCWaikiki, Sirene Hotels, İnci Akü, Kahve Dünyası, Bijal, BHM Group, Zorlu Holding, Kütahya Porselen, Molu, Züber, Global Ports Holding, Alibey Hotels&Resorts, Eataly, Creavit, Zorlu Enerji, Özaltın Holding, Doxa, Türkiye Golf Federasyonu, TemSA gibi portföyündeki birçok değerli marka ve 100’den fazla ödüllü projesi ile yoluna devam ediyor.

Clockwork, yeni markalarını Instagram hesabından yayınladığı video ile duyurdu.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Safter Marine, Sosyal Medya Ajansı Olarak Digital Kafalar’ı Seçti! Diverseffect'in Yeni Müşterisi, Perakende Sektörünün Önde Gelen Markalarından A101 Oldu! →

Yazar Hakkında

D/A
D/A
Dijitalajanslar.com site yönetimi, dijital pazarlama sektöründe deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.