Taban Gıda’nın Web Sitesi Diverseffect’in Tecrübesi İle Yenilendi!

Projeler, Web siteleri 15 Ara 2021
Taban Gıda’nın Web Sitesi Diverseffect’in Tecrübesi İle Yenilendi!

Tahıl, yağlı tohum ve yem pazarının güçlü ve güvenilir tedarikçisi Taban Gıda; dijital dünyada görünen yüzünü Diverseffect ile yeniledi.

Geniş ürün yelpazesi ile sadece 5 yıl içinde buğday tedarik pazarında sektörün liderleri arasına giren Taban Gıda; trendlere uygun bir tasarım anlayışı ve güncel teknolojilerle yenilenen web sitesini kullanıcılara açtı. Sitenin yazılım alt yapısı geliştirilme, Responsive uygulama ve CMS paneli oluşturma konusundaki çalışmaları Diverseffect’in uzman yazılım ve tasarım ekibi tarafından özenle hazırlandı.

Yerli ve global birçok markaya sosyal medya iletişimi, web tasarım, içerik pazarlaması, UX strateji ve tasarım, dijital reklam stratejisi gibi hizmetler sunan Diverseffect, sıklıkla adından söz ettirmeye devam ediyor. kullanıcı dostu yapısıyla dikkat çeken yeni Taban Gıda web sitesine taban.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← "Kim Ev Sahibi Olmak İstemez ki?" Katılımevim Pimapen’den Yeni Reklam Kampanyası “Şimdi Sessizlik Lütfen” →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.