Süvari Babalar Günü Kampanyası: En Şık Babam

Süvari Babalar Günü Kampanyası: En Şık Babam

Erkek giyimin öncü markalarından Süvari, yepyeni Babalar Günü uygulaması ile babalarımızın tarzlarını yarıştırıyor. 

Zaman ne kadar değişse, moda ne kadar yenilense de babalarımızın kendine has tarzı öyle kolay kolay değişmez.  Kimisi yıllar süren iş hayatındaki alışkanlıklarını, emekliliklerinde de evde takım elbise ile oturarak geçirir. Kimi ise spor ve genç tarzından hiç ödün vermez.

Süvari de bu fikirden yola çıktı ve “Benim babam gençliğinden beri şıklığından hiç ödün vermedi.” diyenleri tek bir platformda toplayarak bir Facebook uygulaması hazırladı. “En Şık Babam” isimli kampanyada kullanıcılar babalarının gençliğine ait en şık bulduğu fotoğrafı uygulamaya yüklüyor ve babalarının tarzını nasıl bulduklarını yazarak anlatıyor.

Babalar Günü’nde sona erecek uygulamada, en güzel fotoğrafın ve yorumun sahibi babası için 200 TL’lik Süvari hediye çeki kazanıyor.

Süvari Babalar Günü Kampanyası

Süvari Babalar Günü Kampanyası

Limonsocial tarafından hayata geçirilen “En Şık Babam” uygulamasına Süvari Facebook sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Markaların Yaratıcı Babalar Günü Reklam Filmleri SEK Peynir İle Dayanılmaz Lezzetler: AckenBakma.com →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.