Sütaş’ın Dijital Ajansı Zadaca Oldu

Ajans Haberleri, Haberler 03 Oca 2014
Sütaş’ın Dijital Ajansı Zadaca Oldu

Türkiye’de süt ve süt ürünleri sektörünün önde gelen markalarından Sütaş, dijital çalışmaları için Zadaca Dijital Reklam Ajansı ile anlaştı.

Süt ve süt ürünleri markası Sütaş; kurumsal web sitesi, online satış sitesi ve sosyal medya yönetimini için ajansını belirledi. Dijital çözümleri için Zadaca Dijital Reklam Ajansı ile anlaşan Sütaş, ayran ürünü için reklam ve sosyal medya çalışmalarına hızlıca başladı.

Zadaca, Sütaş Ayran için televizyonlarda dönen yeni reklam filmini projelendirdi ve Sütaş’ın Facebook sayfasındaki Gelsin Sütaş Ayran oyununu geliştirdi.

2003 yılından bu yana Türkiye’deki önemli markaların dijital işlerine çözüm üreten Zadaca Digital Media, Sütaş ile birlikte dikiş makinesi markası Singer ile de anlaşarak portföyüne 2 büyük marka daha ekledi.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Mashable 13.3 Milyon Dolarlık Yatırım Aldı Köpekbalıkları Konumlarını Tweet Atıyor! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.