Subaru EyeSight Sistemini Anlatmak Hiç Bu Kadar Eğlenceli Olmamıştı!

Subaru EyeSight Sistemini Anlatmak Hiç Bu Kadar Eğlenceli Olmamıştı!

Türkiye’nin ilk sanal gerçeklik ajansı, aynı zamanda birçok markaya online ve offline hizmet veren Nsocial bir başka projeyle karşımızda.

Nsocial; kreatif ve dijital süreçlerini yön verdiği premium otomobil markası Subaru’nun 360 derece güvenlik felsefesi kapsamındaki Önleyici Güvenlik Sistemi Eyesight sistemini anlatan eğlenceli bir film hazırladı.

Sürücü için adeta yolda ikinci bir çift göz görevi gören EyeSight, görüntü tanımlama ile üç boyutlu renkli görüntüler yakalayan iki stereo kameraya sahip, potansiyel bir tehlike algıladığında sürücüyü uyararak kazanın meydana gelmesini önlemeye yardımcı olan bir sistem.

Yayınlanan proje ile dünyanın farklı kıtalarından, pek çok bağımsız otomobil güvenliği kuruluşu tarafından en yüksek puanlarla ödüllendirilen bu teknoloji eğlenceli ve daha anlaşılır bir şekilde anlatıldı.

Proje kapsamında Subaru’ya özel bir animasyon dünya yaratıldı ve bu dünya çizgi kahramanlar ile tamamlandı. Nsocial imzası taşıyan bu proje, EyeSight teknolojisini şapkasına taşıyan, hayal gücü yüksek aynı zamanda rol modeli babası olan bir çocuk üzerinden anlatıldı.

Marka ve ajans, yıllardır üzerinde çalıştıkları üstün Önleyici Güvenlik sistemleri EyeSight’ı anlatmanın en eğlenceli yolunu bulmuşlar. Şimdi Gözlerinizi DÖRT açın, filmde babasından rol çalan biri var!

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Aygaz’ın Web Sitesi Yenilendi! Koroplast'tan Animasyon Reklam Filmi: Kokuşmuşlar Çetesi İş Başında! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.