Studio Nord HerGünBirFilm İle Uluslararası Ödül Aldı!

Ajans Haberleri, Haberler 06 May 2014
Studio Nord HerGünBirFilm İle Uluslararası Ödül Aldı!

Sinemaseverler tarafından ilgiyle kullanılan HerGünBirFilm uygulaması ile Studio Nord uluslararası bir başarıya imza atarak FWA ödülüne layık görüldü.

Geçtiğimiz günlerde film eleştirmeni Cem Altınsaray’ın uzun zamandır sosyal medya üzerinden #hergünbirfilm hashtagi ile paylaştığı film önerileri geliştirilerek iPhone uygulamasına dönüştürülmüştü. Volkan Ölmez tarafından tasarımı yapılan, mobil ve web alanında uzman ajans Studio Nord tarafından geliştirilen uygulama Apple Store’da yayınlanmasının ardından kullanıcılar tarafından oldukça ilgiyle karşılanmıştı.

Sinema severler için her gün yeni bir film keşfedebilecekleri bir arşiv sunan HerGünBirFilm uygulaması, kullanım kolaylığı ve temiz arayüzü ile birlikte internet dünyasının en prestijli ödüllerinden biri olan Favorite Website Awards’ı (FWA) kazandı.

HerGünBirFilm uygulamasının ana fonksiyonu her gün size bir film önermesi. Uygulamanın ana menüsünde Günün Filmi, Tüm Filmler, İzlediklerim, Blog ve Hakkında seçenekleri sıralanırken, ayrıca görüp beğendiğiniz filmlere benzer öneriler de sunuluyor. Arşivi oldukça geniş olan HerGünBirFilm uygulamasında 1900’lerden günümüze kadar dönem veya aile, aksiyon, western, gerilim gibi türlere göre sınıflandırılabiliyor.

hergünbirfilm

2013 yılında Tunebow uygulaması ile “FWA – Mobile of the Day” ödülü alan Studio Nord, HerGünBirFilm ile yeniden ödüle layık görülerek, Türkiye’de FWA tarafından mobil uygulama kategorisinde ödül verilen ilk ve tek dijital reklam ajansı olma başarısını elde etti.

Önümüzdeki günlerde Android versiyonunun yayınlanacağı da duyurulan HerGünBirFilm uygulamasını Apple Store’da ise şuradan indirebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Aerodeon WPP Bünyesine Katıldı! Akıllı Cihazların Hayatımızdaki Etkisi Artıyor! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.