Stres Çarkı Cep Telefonu Geliyor

Stres Çarkı Cep Telefonu Geliyor

2017’nin en can sıkıcı oyuncağı olan stres çarkı, cep telefonuyla birleşti.

Siz de stres çarkı furyasına kapılıp gidenlerden misiniz bilinmez ancak, 2017’nin sonlarına doğru yaklaşırken bu yılın en sinir bozucu oyuncaklarından biri stres çarkı oldu diyebiliriz. Köşe başı dükkanlardan, sokaklardaki tezgahlara kadar hemen hemen her yerde bulabileceğiniz bu stres atmayı vadeden oyuncağın bazı okullara sokulması bile yasaklandı. Hong Kong merkezli şirket Chilli International ise cep telefonunu bu oyuncakla birleştirdi ve ortaya stres çarkı telefon çıktı.

Fırıldak gibi dönen bu telefonu nasıl şarj edeceğinizi sorduğunuzu duyabiliyoruz. Telefon hakkındaki Reddit tartışmalarının da bu yönde olduğunu belirtelim. 1.4 inç renkli ekrana sahip K188 model telefonda hiçbir mobil uygulama bulunmuyor. 32GB kapasiteli dahili hafıza, 8GB’lık harici bir hafıza kartıyla artırılabiliyor. 6 farklı renk seçeneği bulunan telefonda internet tarayıcısı yok fakat Bluetooth bağlantısı bulunuyor. Hindistan’da 20 dolara satılan ve tek belirgin özelliği dönmek olan bu telefonun ne kadar kullanıcıya ulaşacağı ise merak konusu.

chilli-stres-çarkı-telefon

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← 20. Yılında Tamagotchi Nostaljisi Geri Dönüyor Snapchat’in Sanal Gerçeklik Heykeline Vandalist Saldırı →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.