Stratejist Creative Communications Agency, Bilgili Holding’in Dijital İletişim ve Sosyal Medya Ajansı Oldu

Ajans Haberleri, Haberler 24 Şub 2017
Stratejist Creative Communications Agency, Bilgili Holding’in Dijital İletişim ve Sosyal Medya Ajansı Oldu

Gayrimenkul ve turizm yatırımları ile Türkiye’ye değer katan projeler geliştirmeyi ilke edinen Bilgili Holding, dijital iletişim çalışmaları başta olmak üzere sosyal medya yönetimi, içerik danışmanlığı, ePR ve Influencer Marketing hizmetleri için Stratejist Creative Communications Agency ile anlaştı.

2017 yılıyla beraber aynı zamanda L’Occitane en Provence markası ile de işbirliği içine giren Stratejist; Bilgili Holding, Soho House İstanbul ve W Hotel İstanbul için yoğun çalışma programına start verdi. Stratejist Creative Communications Agency Kurucu Başkanı Sedef Senar konuyla ilgili olarak “SOHO House İstanbul ve W Hotel İstanbul markalarının global çizgisine paralel kreatif bakış açıları geliştirmek bizim için oldukça heyecan verici. Tüm dünyada üst düzey bir algısı olan bu markalara yeni içerik stratejileri ile hizmet vermek zevkli olduğu kadar da ağır bir sorumluluk gerektiriyor. Ekibimiz de bu yaklaşım ile hem Türkiye pazarına hem de global anlayışa hitap edecek içerikler geliştirmeye başladı.’’ diye konuştu.

Bugüne kadar L’Oréal Türkiye (Lancome, Yves Saint Laurent, Giorgio Armani Beauty, Urban Decay, Kiehl’s, L’Oreal Professionnel), Henkel Türkiye (Diadermine, Syoss), Milliyet ve Vatan Gazeteleri, MG International Fragrance Company gibi markalara hizmet vermiş olan Stratejist Creative Communications Agency; içerik yönetimi, sosyal medya hizmetleri, ePR ve Influencer Marketing hizmetleri ile iletişim dünyasında fark yaratmaya devam ediyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Vodafone ve GittiGidiyor KOBİ’leri E-Ticarete Taşımak İçin Güçlerini Birleştirdi TEB Arval’in Dijital İletişim Ajansı Mbsays Oldu! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.