Stil Ve Yemek Tarifi Eşleştirme Uygulaması: Uniqlo Recipe

Stil Ve Yemek Tarifi Eşleştirme Uygulaması: Uniqlo Recipe

IPhone ve iPad’ler için geliştirilen stil ve yemek eşleştirme uygulaması Uniqlo Recipe, günlük giysi tarzları için uyumlu yemek ve müzik önerileri sunuyor.

Japon hazır giyim markası Uniqlo, iPhone ve iPad’ler için geliştirilen uygulaması ile kullanıcıların kıyafetlerini, yemeklerini ve dinleyebilecekleri müzikleri eşleştiriyor. Günlük giysiler için günlük yemek önerileri sunmayı amaçlayan marka, uygulama için 6 Amerikalı ünlü şef ile çalışmış ve onlardan ürün kataloglarından ilham alarak yemek yapmalarını istemiş.

Uygulamada her bir şefin hazırladığı kahvaltı, öğle ve akşam yemeği, tatil yemeği olmak üzere toplam 24 tarif bulunuyor. Ayrıca yemeklerde vejeteryan, diyet, diyabet gibi seçenekler de bulunuyor.

 
Uniqlo Recipe uygulamasında yemeklerin tarifleri ayrıntılı bir şekilde kullanıcılara sunulurken şeflerin de esinlendikleri kıyafetlerle çekilmiş fotoğrafları da sergileniyor. Uygulama kullanıcılara aynı zamanda esinlenen giysileri sipariş edebilme imkanı da veriyor.

“Bugün ne giysem, ne pişirsem?” sıkıntılarını biraz olsun çözmeyi amaçlayan Uniqlo Recipe stil ve yemek tarifi eşleştirme uygulamasını şuradan indirerek siz de sıra dışı bir deneyime adım atabilirsiniz. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← N11.com Twitter Kampanyası: Tweet’ine İndirim Dünyanın En Hızlı Yükselen IPhone Oyunu: QuizUp →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.