Stevie Awards Jürisinde İki Türk Reklamcı!

Ajans Haberleri, Haberler 06 Eyl 2018
Stevie Awards Jürisinde İki Türk Reklamcı!

Reklam5 Digital Agency ajans başkanları Koray Aşkın ve Mete Güleç sektörün en prestijli ödüllerinden Stevie Awards’ın bu yıl 15.’si düzenlenen Stevie International Business Awards’ın ikinci kez jürisine davet edildi.

Her yıl dünya çapında yüzlerce ajansın ve birçok global markanın yer aldığı, yıl boyunca yapılan pazarlama, geliştirilen online platformlar ve tüm dijital işlerin ilgili kategorilerine göre değerlendirildiği, dünyanın en prestijli ödüllerinden olan Stevie Awards’ta, Marketing & Web Site/App kategorisinin seçici jürileri arasında yer alan ikili, bu prestijli görevi ikinci kez üstlenmenin gururunu yaşıyor.

Vitrininde 3 Stevie ödülü yer alan Reklam5, aynı zamanda geçtiğimiz yıl Campaign Türkiye’nin düzenlediği Agency of the Year yarışmasında Web/Mobile Design and Solutions kategorisinde yılın ajansı seçilerek adından söz ettirdi.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Güzel Hosting'in Dijital Ajansı Red and Grey Oldu! Brainworks İle Hayata geçen Proje: Altın Orman →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.