Stevie Awards 2017’de Reklam5’e İki Ödül!

Ajans Haberleri, Haberler 14 Ağu 2017
Stevie Awards 2017’de Reklam5’e İki Ödül!

Reklam5, 60 farklı ülkeden 3.900’ün üzerinde katılımcının başvuru yaptığı, bu yıl 14.’sü düzenlenen uluslararası Stevie Awards’da 2 farklı kategoride ödül kazandı.

Reklam5’in Ajans Başkanları Koray Aşkın ve Mete Güleç’in de değerlendirme sürecinde pazarlama kategorisinde juri üyesi oldukları Stevie Awards 2017 için ödüller, 21 Ekim 2017’de Barcelona W Hotel’de düzenlenecek gala gecesi ile kazananlara teslim edilecek.

Yarışmaya katılarak dereceye giren projeler, sektörün önde gelen profesyonellerinin oluşturduğu jüri tarafından yaratıcılık ve etkin iletişim anlayışını her açıdan inceleyerek değerlendirmeye alıyor.

Ajansın ödül kazandığı çalışmalar ve kategoriler ise şu şekilde;

Consumer Products

  • Gold Stevie: Welder Watch – Global Web Site
  • Silver Stevie: Banat – Web Site
Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Massk Ajans’ın Gerçekleştirdiği Digiturk Play FIFA Serisine Sabri Ugan Yorumu TÜYAP Kültür Fuarları Grubu Sosyal Medya Ajansını Seçti! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.