Startup Weekend İstanbul 2015

Startup Weekend İstanbul 2015

İnternet girişimciliğinin önde gelen global etkinliklerden biri olan Startup Weekend’in İstanbul ayağı 8-10 Mayıs tarihlerinde Koç Üniversitesi İnkübasyon Merkezi’nde gerçekleşecek.

İnternet girişimciliği alanında dünya çapında önemli etkinliklerden biri olan Startup Weekend; geçtiğimiz yıllarda gerçekleşen Ankara, İzmir ve Eskişehir etkinliklerinin ardından 8-10 Mayıs tarihlerinde de İstanbul’daki girişimcileri bir araya getirecek.

Haftasonu dahil olmak üzere 3 gün sürecek etkinlik, 8 Mayıs Cuman günü 18.30’da başlayacak. Etkinliğin ilk gününde fikirler belirlenerek takımlar oluşturulacak. Ardından girişimciler projeleri üzerinde çalışmaya başlayacak ve 10 Mayıs Pazar günü projelerin sunumları yapılacak.

Koç Üniversitesi İnkübasyon Merkezi’nden Burak Yaman ve Stage-Co’dan Patrick Bosteels’in girişimcilere mentörlük desteği vereceği Startup Weekend, sektördeki kişilerin birbiri ile tanışması ve proje geliştirmesini hedefliyor.

Katılımın ücretsiz olduğu Startup İstanbul etkinliğine şuradan kayıt yaptırabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Dijital Medya Zirvesi 2015 Arçelik Genç Kreatifler Yarışması: #BenYapsam →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.