Staron, Dijital İletişimde Yola Mbsays İle Çıkıyor!

Ajans Haberleri, Haberler 02 Mar 2017
Staron, Dijital İletişimde Yola Mbsays İle Çıkıyor!

Lotte Advanced Materials çatısı altında akrilik yüzey malzemeleri ve çözümleri sunan Staron, dijital iletişimde yola mbsays ile çıkıyor.

2016 yılında birçok yerli ve global markanın dijital iletişimini üstlenerek dikkatleri üzerine çeken mbsays, 2017 yılına da Pizza Hut ve TEB Arval’in ardından dünyaca ünlü yüzey kaplama markası Staron’un da dijital ajansı oldu.

Marka portföyü her geçen gün genişleyen mbsays sektörde “Bir Duramama Hali” mottosu ile biliniyor. Güney Kore’nin en büyük şirketlerinden Lotte Advanced Materials çatısı altında, yüksek kalite ve geniş renk yelpazesiyle, akrilik yüzey malzemeleri ve çözümleri sunan Staron, mbsays’in dijitaldeki gücünden beslenerek marka iletişimine yeni bir tat katmayı amaçlıyor.

Mbsays; Eti Form, Pizza Hut, Bocchi, Allianz, Eczacıbaşı, Fakir, Multi Turkey, Hürriyet Kampüs, Vehbi Koç Vakfı gibi büyük markalara hizmet veriyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Clockwork'e IMA’dan 4 Ödül! Nef’in Dijital Projelerine Scope Dokunuşu →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.