Starbucks İle Pazartesiler Harika Olabilir

Starbucks İle Pazartesiler Harika Olabilir

Pazartesilerden nefret mi ediyorsunuz? Harika bir hafta sonu rahatlığından sonra kalabalığın arasına ve stresli işinize dönmek sizin için işkence gibi mi? Starbucks ile Pazartesiler harika olabilir!

Starbucks, Pazartesileri daha iyi bir hale getirmeye çalışıyor. İndirimli bir Latte, hayal ettiğiniz şey olmayabilir ama en azından güzel bir başlangıç olabilir. AMV ve Brand New School tarafından hazırlanan bu viral video, haftanın ilk gününü farklı ve pozitif bir şekilde resmederek başarıyı yakalıyor…

Aslında Pazartesi günleri bir sürü güzel şey oldu. Örneğin ayda ilk insanın 21 Temmuz 1969 Pazartesi günü yürüdüğünü biliyor muydunuz?

Satış promosyonu etrafında bir hikaye yaratmak için ilginç ve yaratıcı bir bakış açısı… Ayrıca hoşumuza giden bir başka şey ise bu kampanya videosunun sadece Starbucks ürünlerinden yapılmış olması. Bu yöntem tüketicilerin marka ile iletişim kurmalarını sağlamanın etkili bir yolu…

 

Bu video, markanın değerini düşürmeden indirimli bir ürün promosyonunu yapmanın imkansız olmadığını kanıtlıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Nike FuelBand İle Dünyayı Dolaşmak Allen Solly Twitter Billboard Yarışması →

Yazar Hakkında

Pelin Gülcan
Pelin Gülcan
ODTÜ Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği'nde Lisans eğitimini tamamladıktan sonra Yeditepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Radyo, Sinema ve Televizyon Bölümü'nden mezun oldu. Pelin, DijitalAjanslar.com'un içeriklerini koordine ediyor ve sosyal medya iletişimini sürdürüyor.