Star Wars: The Last Jedi Tweet’lerini Gerçek Zamanlı Gösteren Billboard

Star Wars: The Last Jedi Tweet’lerini Gerçek Zamanlı Gösteren Billboard

Twitter ve Disney, Star Wars: The Last Jedi filmi için bir araya geldi ve film hakkında yapılan yorumları gerçek zamanlı gösteren bir billboard hazırladı.

Star Wars hayranlarının merakla beklediği, Star Wars: The Last Jedi, 15 Aralık’ta gösterime girdi. Filmin yarattığı etkiyi gözlemlemek için, The Last Jedi hakkında Twitter’da yapılan yorumların canlı olarak yansıtan, 27 metre uzunluğunda billboardlar hazırlandı.

Twitter ve Disney iş birliğiyle hazırlanan dev billboardlar, New York’ta Time Square, Toronto’daki TEC Towers ve yine New York’taki Bryant Park’a yerleştirildi.

Paylaşılan Tweet’ler, Star Wars karakterlerinin görselleriyle birlikte gösterildi. The Last Jedi’ın gösterime girdiği gün, filmden bahseden 2 milyon tweet paylaşıldı. Billbordlara, film hakkında duyulan heyecanın yanı sıra, filmi izleyenlerin verdiği spoiler’lar, olumlu ve olumsuz yorumlar da yansıdı.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← E-posta Dolandırıcılığını Önleyen Çok Kişilikli Yapay Zeka Asistan En Dikkat Dağıtıcı Anlarda Bile Sürücüler Renault’yla Güvende →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.