Sportif Melekler Gururla Sunar: Victoria Sport

Sportif Melekler Gururla Sunar: Victoria Sport

Tüm dünyanın en fazla ilgi uyandıran iç çamaşırı markası Victoria’s Secret, atletik markası Victoria Sport’u görücüye çıkardı.

“Athleisure wear” yani günlük hayatta da spor giyime neredeyse en sık rastlanan yıldı 2016. Sağlıklı yaşam ve sağlıklı beslenmenin bir getirisi olarak egzersiz yapmak gündelik hayatımızın bir parçası haline gelince kıyafetler de buna uyum sağladı. ABD kökenli marka Victoria’s Secret da süslü, dantelli iç çamaşırlarından atletik bir yapıya geçiş yaptı.

Kadınların kendilerini daha dinamik ve güçlü hissetmelerini teşvik etme amaçlı yaratılan Victoria Sport alt markasında spor sütyenleri, vücuda kusursuz uyum sağlayan spor taytlar, şortlar ve sweatshirt’ler bulunuyor. Slogan olarak markanın web sitesinde “Dünyanın 1 numaralı sütyen markasından dünyanın en iyi spor sütyeni.” yer alıyor. Ürünlerin internetten de satışı bulunuyor.

Fit vücutlu Victoria’s Secret modellerinin tanıtımını yaptığı ürünler, bizzat kendilerinden ilham alınarak tasarlanmış. Sport markasında “çok güzel ve çok zayıf olmak” değil, “sağlıklı ve fit” olmak esas konu olarak işleniyor.

 
Melekler profesyonel birer atlet gibi antrenman yaparlarken onlara Victoria Sport ürünleri eşlik ediyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Clockwork’ten McDonald’s İçin Gol Max Çift Ekran Oyunu Hedef Filo Kurumsal Web Sitesi Yeni Yüzüyle Yayında →

Yazar Hakkında

D/A
D/A
Dijitalajanslar.com site yönetimi, dijital pazarlama sektöründe deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.