Spor Mağazasından İndirim Kuponu Kazandıran Termal Pano

Spor Mağazasından İndirim Kuponu Kazandıran Termal Pano

Sports Experts’in metro istasyonuna yerleştirdiği termal panel sayesinde, daha çok hareket edenler, daha fazla indirim kuponu kazandı.

Kanadalı spor giyim mağazası Sports Experts ve Rethink bir araya gelerek, şehrin en işlek metro istasyonundaki hareketliliği bir indirim kampanyasına taşımaya karar verdi. Metro istasyonuna insanların vücut ısılarındaki değişikliği analiz eden interaktif termal bir pano yerleştirildi ve yürüyen merdivenler yerine diğer merdivenleri tercih edenler Sports Experts’ten indirim kuponu kazandı.

Ne kadar hareket, o kadar indirim felsefesiyle çalışan panoyla, en çok ter atan kişiler, en yüksek indirimi kazanmaya hak kazandı. Kazanılan indirim, termal ölçüm ardından panodan çıkan indirim fişlerine yansıdı.

Sports Experts, insanları hareket etmeye davet eden “The Thermal Discount” (Termal İndirim) kampanyasıyla hem onları sağlıklı yaşam konusunda bilinçlendirmiş oldu hem de spor yapmayı hayatlarının bir parçası haline getirmeyi düşünen kişilere mağazalarından indirimli alışveriş yapabilme imkanı tanıdı.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← LEGO Noel Baba, Geyiklerine Veda Ediyor Securrent'in Kurumsal Kimlik ve Branding Çalışmaları Studio Recode Tarafından Gerçekleştirildi →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.