Sosyal Ağ Paylaşım Aracı: Postcard

Sosyal Ağ Paylaşım Aracı: Postcard

Yeni iOS uygulaması Postcard, gönderilerinizi bütün sosyal medya sitelerinde tek seferde paylaşma imkanı sunuyor.

Çoklu hesapları yönetirken, Postcard’ı kullanarak gönderilerinizi tek bir kanaldan kolaylıkla gönderebiliyorsunuz. Böylelikle çok büyük bir zaman kaybından da kurtulmuş oluyorsunuz. Uygulama, sosyal ağlarınızı (Facebook, Twitter, Tumblr, Linkedin vb.) ya da kendi web sitenizi içerik sunucusu olarak düzenlemenize izin veriyor. Bu ayarı kullanarak, bir hesabı yönetici hesap olarak belirleyip, aynı mesajların diğer sosyal ağlara gönderilmesini ya da retweet edilmesini sağlayabiliyorsunuz.

Postcard diğer uygulamalardan farklı olarak, her bir gönderinize ait mesajın nerede ve nasıl paylaşılacağını kontrol etme imkanı da sunuyor. Bunun için, Postcard API Protokolü üzerinden geliştiricilere tüm web sağlayıcılarından içerik alma imkanı sunan “Custom Network” adlı bir WordPress eklentisi mevcut.

Uygulama, her gün çok sayıda içeriği birden çok sosyal ağda paylaşmayı kolaylaştırması amacıyla, kendisi de bir WordPress bloguna sahip olan Kyle Newsome tarafından geliştirilmiş.

postcard uygulaması

Uygulamayı 3 bağlantı için kullanmak üzere ücretsiz indirebiliyorsunuz. Daha çok bağlantınızla entegre olarak Postcard’ı kullanmak isterseniz, (2, 5 ya da sınırsız sayıda ek bağlantı için) belirlenen ücretleri ödeyerek ($0.99, $2.99, $4.99) satın alabiliyorsunuz.

Özellikle sosyal medya yönetimi üzerine çalışanlar için çok kullanışlı bir araç niteliğinde olan Postcard’ı bu adresten indirebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Giyilebilir Spor Teknolojilerinde Yeni Akım: Moov Samsung Akıllı Bilekliği: Gear Fit →

Yazar Hakkında

D/A
D/A
Dijitalajanslar.com site yönetimi, dijital pazarlama sektöründe deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.