Sony’den Blade Runner Filmiyle Zamanda Yolculuk

Sony’den Blade Runner Filmiyle Zamanda Yolculuk

Sony, “Feel The Sony Beyond” kampanyasıyla izleyenleri, Blade Runner’ın 1982’de gösterime giren ilk filminden günümüze bir zaman yolculuğuna çıkarıyor.

Sony, yeni reklam filminde hem geçtiğimiz günlerde ülkemizde gösterime giren 80’lerin kült bilim kurgu filmi Blade Runner’ın devamı niteliğindeki Blade Runner 2049’a gönderme yapıyor hem de Bravia serisi yeni televizyonları tanıtıyor.

sony-feel-the-sony-beyond-80

Dentsu Japan imzalı reklam filmi, 80’lerdeki hantal tüplü televizyonlardan, günümüzün ince tasarımlı ve yüksek çözünürlüklü akıllı televizyonlarına kadar teknolojinin nasıl geliştiğini de gözler önüne seriyor.

Yönetmenliğini Edu Vieitez’in üstlendiği reklamın çekimleri İspanya’da gerçekleştirilmiş. Her dönem için özgün dekorlar kullanılan sahnelerin günümüzü anlatan bölümünde bir arkadaş grubu Blade Runner 2049’un fragmanını Sony’nin yeni model Bravia televizyonunda seyrediyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Google ve Discovery Channel, Sanal Gerçeklikle Yolculuk Belgeseli Hazırladı YouTube Creators Web Sitesi Yenilendi →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.