Sonic’den Instagram İçin Özel Tatlılar

Sonic’den Instagram İçin Özel Tatlılar

Sonic markası tarafından üretilen, tamamen Instagram paylaşımı amaçlı kare formundaki shake’ler, sosyal medyayı “sallamaya” geliyor.

Amerikan fast-food zinciri Sonic, çok estetik bir kampanyaya imza atmış durumda. Yalnızca Instagram’a özel shake’ler çıkartan firma, Coachella’ya özel olarak satışa çıkaracağı birbirinden lezzetli tatlıları müşterilerinin beğenisine sundu. Çok sayıda çeşidi bulunan bu tatlılar Instagram’a özel olarak tasarlanıyor ve uygulama üzerinden de satın alınabiliyor.

Kare formunda tasarlanan shake’ler için firmanın müdürü, “Instagram için ilk ürün tasarlayan gıda firması olmak istedik, ürünü uygulama üzerinden sipariş ettiğiniz zaman kısa bir süre içinde elinize ulaştırmak ilk hedefimiz.” diyor. Ayrıca, shake’lerin tüm bileşenlerinin kare olması da ilginç detaylardan. Üzerindeki vişneden içine konan karamel parçacığına kadar, kesebildikleri her detayı kare formunda yapmışlar. Durumu “pop kültürün bir yansıması” olarak adlandırıyor yaratıcı direktör Margaret Johnson.

SquareShakes

16 Nisan’da Coachella Festivali’ne katılanlara ürünün reklamı gösterilmeye başlanacak, ayrıca “Satın al” butonuyla uygulama üzerinden sipariş verilebilecek. Lokasyon için Coachella’yı seçmelerinin nedenini de festivalin ününün dünya çapında olması. Bu sayede Instagram paylaşımlarıyla markayı hızla daha fazla alanda duyurabilecekler. Shake’ler #SquareShakes hashtag’iyle paylaşılacak.

sonic square shakes

Sonic Shake’leri ve Coachella’daki paylaşımları incelemek için Instagram sayfasını ziyaret edebilir ve #SquareShakes hashtag’iyle takipte kalabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Tribeca Film Festivali’nden Eğlenceli Bir Uygulama: ReActor TEB’den Sanal Gerçeklik İle Gezilen İlk Sergi! →

Yazar Hakkında

D/A
D/A
Dijitalajanslar.com site yönetimi, dijital pazarlama sektöründe deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.