SODA’DA SÜRDÜRÜLEBİLİR YARATICILIK DEVRİ

SODA’DA SÜRDÜRÜLEBİLİR YARATICILIK DEVRİ

18. yılını dolduran SODA, “Sürdürülebilir Yaratıcılık” anlayışı ile yoluna devam ediyor.

 

Reklam, tanıtım ve pazarlama sektöründe 18 yılı geride bırakan SODA, “Sürdürülebilir Yaratıcılık” kavramını sahiplenerek yoluna devam ediyor. Yeni kurumsal kimliğini duyurmak için Mart’ın ilk gününü seçerek, baharı yenilenerek karşılıyor.

 

Ajans kurucularından Ender Ayna, Sürdürülebilir Yaratıcılık kavramını şöyle açıklıyor: “Bizim için ‘Sürdürülebilir Yaratıcılık’, kullan-at değil devamlılığı olan fikirler sunmak demektir. Aynı zamanda, sürekliliği koruyan ilişkiler geliştirmek, iş yapış yöntemlerimizi çalıştığımız markalarla uyumlu hale getirmek, zaman, para ve emek gibi tüm kaynaklarımızı verimli bir şekilde kullanıp asıl enerjimizi yaratıcılığa odaklamaktır.”

 

Hemen hemen her sektörde sıkça duyduğumuz “Sürdürülebilirlik” kavramını gerçek anlamda hayata geçirmenin artık bir seçenek değil bir gereklilik olduğunu belirten SODA, bu kavramı asıl hizmet konusu olan yaratıcılıkla birleştirip tüm kimliğini yenileyerek, “Sürdürülebilir Yaratıcık” bayrağını sektörde ilk taşıyan isim olarak yoluna devam ediyor.

 

Ajansın diğer kurucusu Özgür Poyrazoğlu: “SODA, kuruluşundan bu yana yaratıcılık ve çözüm arayışınının yanı sıra, sebep-sonuç ilişkisinden, analitik bakış açısından ve ölçülebilir sonuçlardan güç alan bir ajans olarak öne çıkıyor. Matematik, geometri ve altın oranın evren ve hayatın her yerinde gizli olduğunu bilerek hareket ediyor. Bu bilinçle yeni kimliği ile doğanın akışına, aynı zamanda yeni teknolojilere de selam veriyor.” sözleriyle süreci özetliyor.

 

Bu yenilikçi yaklaşımıyla sektörde öncü olan SODA'nın sürdürülebilirlik ve yaratıcılığı bir araya getirerek nasıl fark yarattığını keşfetmek için Instagram hesabını takip edebilirsiniz.

 

 

Etiketler: