Snapchat’e L’Oréal Sponsorluğunda Makyaj Filtreleri

Snapchat’e L’Oréal Sponsorluğunda Makyaj Filtreleri

Snapchat kullanıcıları geçtiğimiz Cumartesi L’oréal sponsorluğunda yayınlan filtreler ile saniyeler içinde makyaj simülasyonu yaptı.

Popüler sosyal medya uygulaması Snapchat, bu kez de kozmetik sektöründen bir markayı konuk etti. L’oréal’in iletişim sorumlusu Kristen Comings’in kendi tanıttığı yeni uygulamaya göre kullanıcılar Snapchat’te selfie çekeceği zaman karşılarına bir eyeliner ilanı çıkıyor. L’oréal Paris böylece yeni eyeliner’ı Infallibke Silkissime’i herkesin sanal ortamda denemesine olanak sağlıyor.

Geçtiğimiz haftasonu yayınlanan ve yalnızca 24 saate özel olan proje kapsamında kullanıcıların deneyimledikleri diğer uygulamalar kedi gözü makyajı, maskara, fondöten sürme, allık ve dudak makyajı yapabilme olarak yer almakta. Ayrıca selfie esnasında kaşlarınızı kaldırırsanız flaşlar patlıyor ve L’oréal logosu minik bir kalp ile birlikte ekranda beliriyor.

Snapchat'e L'Oréal Sponsorluğunda Makyaj Filtreleri

“Makyaj uygulamaları, vlogger’lar ve sosyal medya hesapları, tutorial’ler sayesinde teknolojinin her alanını denemek, kozmetik alanında popüler ama yenililçi projeler yapmayı teşvik ediyor.” diyor Kristen Comings.

Bu keyifli ve esprili proje, Snapchat’in popülerliğini artırırken L’oréal’e de yenilikçi bir bakış açısıyla bakmamızı sağlıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Renault Türkiye'nin Medya Sitesi Yayında! Angry Birds, McDonalds’da İş Başında →

Yazar Hakkında

Leyla Asena Arıca
Leyla Asena Arıca
Koç Üniversitesi'nde Uluslararası İlişkiler okuduktan sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünde eğitimine devam eden Asena, Dijitalajanslar.com'da içerik editörü ve yazar olarak yer alıyor.