Snapchat, Uygulama İçi Mağazasını Açtı

Snapchat, Uygulama İçi Mağazasını Açtı

Snapchat, şu an için yalnızca kendi ürünlerinin satıldığı uygulama içi mağazası Snap Store’u açtı.

‘Keşfet’ sekmesi altında bulunan Snap Store’da şimdilik sadece Snapchat ürünleri satılıyor. Fakat ilerde şirketin daha farklı markaların ürünlerine yer vermesi bekleniyor. Kullanıcılar mağazaya girdiklerinde “Ürünler gözden kaybolabilir, eğer gördüğünüzü beğendiyseniz, ekranı üste kaydırın” ibaresiyle karşılaşıyor. Bu uyarı, Snapchat’in 24 saat sonra ortadan kaybolan içerikleriyle uyum sağlıyor. Şu an için mağazanın en gözde ürünü, uygulama kullanıcılarının tanıdığı dans eden sosisli sandviç.

Dans eden sosislinin yanı sıra, çeşitli tişörtler, kupalar ve iskambil desteleri de mağazada yer alıyor. Ürünlerin çoğu şimdiden tükenmiş olsa da, Snapchat mağazasına her hafta yeni ürünler eklemeyi planlıyor. Kullanıcı Snap Store’a üye olursa, yeni ürünler mağazaya eklenince haberdar ediliyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Yakında IKEA Ürünlerini Kiralamak Mümkün Olabilir Instagram, Story Reklamlarında Carousel Formatını Test Ediyor →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.