Smartis Interactive’den Büyük Başarı!

Ajans Haberleri, Haberler 09 Kas 2015
Smartis Interactive’den Büyük Başarı!

Smartis Interactive, Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinin belirlendiği Deloitte Technology Fast50 Programı’nda, 2013 ve 2014’ten sonra 2015 yılında da ödül kazanarak büyük bir başarıya imza attı.

Şirketlerin son 5 yıllık büyüme oranlarına göre ödül aldığı bu programda, üst üste 3 kez yer alma başarısı gösteren Smartis, bu sonuç ile yıllardır devam eden hızlı ve istikrarlı büyümesini sürdürmüş oldu. Smartis’in yakaladığı bu başarıda, öz sermayesi ile bağımsız bir ajans olarak yoluna devam etmesi de dikkat çeken önemli bir ayrıntı.

1997 yılında kurulan ve Türkiye’nin ilk dijital ajanslarından biri olan Smartis; 18 yıllık tecrübesiyle, çalıştığı markalara web tasarım, web yazılım, mobil çözümler, dijital pazarlama kampanyaları, sosyal medya yönetimi, yaratıcı banner üretimi ve medya satın alma gibi hizmetlerin tümünü kendi bünyesi altında sunuyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← BAZE Bar’ın Dijital Ajansı MASSK Oldu! Webtures Ve Türkmedya’dan Dijital Yayıncılıkta SEO Başarısı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.