Sketch, -99 design studio Ortaklığında Salt Galata’ya Geliyor!

Sketch, -99 design studio Ortaklığında Salt Galata’ya Geliyor!

11 Temmuz’da Salt Galata’da gerçekleştirilecek Meetup’ta kullanıcı arayüzü tasarımına yeni soluk getiren Sketch ve son trendler konuşulacak.

Sketch, 2008 yılında kurulmuş Hollanda kökenli bir tasarım uygulaması. Modern web ve grafik tasarımcılarının kısa sürede favorisi haline gelen uygulama, MacOS’ta native, yani sistemi en az yoracak şekilde çalışabiliyor.

 
Sketch’i farklı kılan Symbols ve Shared Styles özellikleri, tekrarlanan nesne kullanımlarını kolaylaştırıyor. Aynı zamanda inVision, Craft ve Principle uygulamaları ile kullanıldığında da büyük bir sinerji yaratıp iş akışını hızlandırıyor.

-99 design studio 1 yıl önce Sketch’e geçiş yaparak tasarım süreçlerinde ve son ürün kalitesinde büyük bir ilerleme kaydetti. Bu ilerlemenin farkına varan Sketch, Türkiye’ye resmi olarak girişini -99 design studio ortaklığında bir Meetup ile yapmaya karar verdi.

sketch-istanbul-meetup-salt-galata

Salt Galata’da gerçekleşecek buluşmada uygulamanın ince detayları, kullanım süresince kaydedilen gelişmeler ve sonuca yansımaları yetkin tasarımcılar tarafından paylaşılacak. Etkinlikte yapılacak çekiliş ile katılımcıları Sketch lisansı kazanma şansı da bekliyor.

Sketch İstanbul Meetup ile ilgili detaylı bilgiye şuradan, etkinlik sayfasına ise şuradan ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Analytics Meetup Performans Odaklı SEO’yu Masaya Yatırıyor Analytics Meetup’ta Etkin Yeniden Pazarlamanın Sırları Konuşulacak →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.