Siyahtan Daha Siyah Kahveden Yapılan Plak

Siyahtan Daha Siyah Kahveden Yapılan Plak

Peter’s Cold Brew, sıradan bir kahveden 3 kat daha sert olan kahvesini, vinil plağa dönüştürerek tanıtmayı seçti.

Peter’s Cold Brew, özel bir kahve. Onu özel kılan şey, yavaş demlenme süreci ve buna bağlı olarak diğer kahvelerden 3 kat daha sert olması.

McCann Prague, ‘Liquid Cocaine’ (Sıvı Kokain) olarak anılan bu etkileyici ürünü tanıtmak için “Blacker than Black” (Siyahtan Daha Siyah) konseptini seçti ve içinde 4 tane Black Metal parçası bulunan bir vinil plağa dönüştürdü.

Dünyanın kahve ve biraz da bitter çikolatayla hazırlanan ilk vinil plağı olan “Blacker Than Black” tamamen fonksiyonel. Hem içine kaydedilen parçalar pikapta dinlenebiliyor hem de plak kahve olarak tüketilebiliyor.

Önce dinlenebilen plak, ardından parçalara ayrılarak ve suyla karıştırılarak içilebiliyor. Kampanya, güçlü ve soğuk demleme kahve severlere farklı duyulara hitap eden, adrese teslim bir deneyim yaşatıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← McDonald’s ve Renault’dan Lezzetli Test Sürüşü Stok Görsel ve Seslerle Yaratılan İlk DJ: First Aperture →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.